Ben bilirim

DURUKÖY nereye bağlı?, DURUKÖY nerede?

DURUKÖY nereye bağlı, DURUKÖY nerede? DURUKÖY köyü, MERKEZ bucağı, İDİL ilçesi ve ŞIRNAK şehrine bağlıdır. DURUKÖY köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİVAS DİVRİĞİ MERKEZ DURUKÖY köyü 58 346
TURKIYE ŞIRNAK İDİL MERKEZ DURUKÖY köyü 73 486
TURKIYE GAZİANTEP OĞUZELİ MERKEZ MERKEZ 27 342
TURKIYE ERZURUM İSPİR MERKEZ MERKEZ 25 442
DURUKÖY Nereye bağlı

DURUKÖY Nerede

DURUKÖY Ne tarafta

DURUKÖY Hangi Bölgede


DURUKÖY köyü, MERKEZ bucağı, DİVRİĞİ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. DURUKÖY İç Anadolu bölgesindedir.
DURUKÖY köyü, MERKEZ bucağı, İDİL ilçesi ve ŞIRNAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :73 olup, Telefon Alan Kodu : 486 dir. DURUKÖY Doğu Anadolu bölgesindedir.
DURUKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, OĞUZELİ ilçesi ve GAZİANTEP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :27 olup, Telefon Alan Kodu : 342 dir.DURUKÖY Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
DURUKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İSPİR ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.DURUKÖY Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler