Ben bilirim

DURUCASU nereye bağlı?, DURUCASU nerede?

DURUCASU nereye bağlı, DURUCASU nerede? DURUCASU köyü, MERKEZ bucağı, OSMANCIK ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlıdır. DURUCASU köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE AMASYA TAŞOVA TEKKE DURUCASU köyü 5 358
TURKIYE ARDAHAN GÖLE MERKEZ DURUCASU köyü 75 478
TURKIYE ÇORUM OSMANCIK MERKEZ DURUCASU köyü 19 364
TURKIYE MALATYA YAZIHAN MERKEZ MERKEZ 44 422
DURUCASU Nereye bağlı

DURUCASU Nerede

DURUCASU Ne tarafta

DURUCASU Hangi Bölgede


DURUCASU köyü, TEKKE bucağı, TAŞOVA ilçesi ve AMASYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :5 olup, Telefon Alan Kodu : 358 dir. DURUCASU 31821 bölgesindedir.
DURUCASU köyü, MERKEZ bucağı, GÖLE ilçesi ve ARDAHAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :75 olup, Telefon Alan Kodu : 478 dir. DURUCASU 13740 bölgesindedir.
DURUCASU köyü, MERKEZ bucağı, OSMANCIK ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir köydür. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir. DURUCASU 21262 bölgesindedir.
DURUCASU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YAZIHAN ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.DURUCASU 20821 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler