Ben bilirim

DURMUŞLAR nereye bağlı?, DURMUŞLAR nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ELAZIĞ KOVANCILAR MERKEZ DURMUŞLAR köyü 23 424
TURKIYE KARABÜK ESKİPAZAR MERKEZ BÜYÜKYAYALAR 78 372
TURKIYE ZONGULDAK ÇAYCUMA SALTUKOVA KARAPINAR 67 372
TURKIYE KASTAMONU PINARBAŞI MERKEZ KALAYCI 37 366
TURKIYE RİZE KALKANDERE MERKEZ ÜNALAN 53 464
TURKIYE SAKARYA AKYAZI MERKEZ MERKEZ 54 264
TURKIYE GÜMÜŞHANE TORUL MERKEZ GÜLAÇAR 29 456
TURKIYE İZMİR BERGAMA MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE GAZİANTEP NURDAĞI MERKEZ MERKEZ 27 342
TURKIYE BİLECİK GÖLPAZARI MERKEZ KÖPRÜCEK 11 228
TURKIYE BİNGÖL GENÇ YAYLA SAĞGÖZE 12 426
DURMUŞLAR Nereye bağlı

DURMUŞLAR Nerede

DURMUŞLAR Ne tarafta

DURMUŞLAR Hangi Bölgede


DURMUŞLAR köyü, MERKEZ bucağı, KOVANCILAR ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir. DURMUŞLAR Doğu Anadolu bölgesindedir.
DURMUŞLAR mahallesi, BÜYÜKYAYALAR köyü, MERKEZ bucağı, ESKİPAZAR ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.DURMUŞLAR Karedeniz bölgesindedir.
DURMUŞLAR mahallesi, KARAPINAR köyü, SALTUKOVA bucağı, ÇAYCUMA ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.DURMUŞLAR Karedeniz bölgesindedir.
DURMUŞLAR mahallesi, KALAYCI köyü, MERKEZ bucağı, PINARBAŞI ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.DURMUŞLAR Karedeniz bölgesindedir.
DURMUŞLAR mahallesi, ÜNALAN köyü, MERKEZ bucağı, KALKANDERE ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir.DURMUŞLAR Karedeniz bölgesindedir.
DURMUŞLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKYAZI ilçesi ve SAKARYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :54 olup, Telefon Alan Kodu : 264 dir.DURMUŞLAR Marmara bölgesindedir.
DURMUŞLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BERGAMA ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.DURMUŞLAR Ege bölgesindedir.
DURMUŞLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NURDAĞI ilçesi ve GAZİANTEP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :27 olup, Telefon Alan Kodu : 342 dir.DURMUŞLAR Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
DURMUŞLAR mahallesi, SAĞGÖZE köyü, YAYLA bucağı, GENÇ ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir.DURMUŞLAR Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler