Ben bilirim

DURAKLI nereye bağlı?, DURAKLI nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE UŞAK KARAHALLI MERKEZ DURAKLI köyü 64 276
TURKIYE KARS AKYAKA MERKEZ DURAKLI köyü 36 474
TURKIYE KIRŞEHİR MERKEZ MERKEZ KARADURAKLI köyü 40 386
TURKIYE KIRŞEHİR ÇİÇEKDAĞI MERKEZ HACIDURAKLI köyü 40 386
TURKIYE SİNOP AYANCIK MERKEZ UZUNÇAM 57 368
TURKIYE KOCAELİ KANDIRA MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE HAKKARİ YÜKSEKOVA MERKEZ DEMİRKONAK 30 438
TURKIYE HAKKARİ YÜKSEKOVA MERKEZ GÜÇLÜ 30 438
TURKIYE KOCAELİ GEBZE MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE MARDİN MAZIDAĞI MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE GAZİANTEP NİZİP MERKEZ MERKEZ 27 342
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ DULKADİROĞLU MERKEZ MERKEZ 46 344
TURKIYE BİNGÖL SOLHAN YENİBAŞAK KALE 12 426
DURAKLI Nereye bağlı

DURAKLI Nerede

DURAKLI Ne tarafta

DURAKLI Hangi Bölgede


DURAKLI köyü, MERKEZ bucağı, KARAHALLI ilçesi ve UŞAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :64 olup, Telefon Alan Kodu : 276 dir. DURAKLI Ege bölgesindedir.
DURAKLI köyü, MERKEZ bucağı, AKYAKA ilçesi ve KARS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :36 olup, Telefon Alan Kodu : 474 dir. DURAKLI Doğu Anadolu bölgesindedir.
DURAKLI mahallesi, UZUNÇAM köyü, MERKEZ bucağı, AYANCIK ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.DURAKLI Karedeniz bölgesindedir.
DURAKLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KANDIRA ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.DURAKLI Marmara bölgesindedir.
DURAKLI mahallesi, DEMİRKONAK köyü, MERKEZ bucağı, YÜKSEKOVA ilçesi ve HAKKARİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :30 olup, Telefon Alan Kodu : 438 dir.DURAKLI Doğu Anadolu bölgesindedir.
DURAKLI mahallesi, GÜÇLÜ köyü, MERKEZ bucağı, YÜKSEKOVA ilçesi ve HAKKARİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :30 olup, Telefon Alan Kodu : 438 dir.DURAKLI Doğu Anadolu bölgesindedir.
DURAKLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GEBZE ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.DURAKLI Marmara bölgesindedir.
DURAKLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MAZIDAĞI ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.DURAKLI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
DURAKLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NİZİP ilçesi ve GAZİANTEP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :27 olup, Telefon Alan Kodu : 342 dir.DURAKLI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
DURAKLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DULKADİROĞLU ilçesi ve KAHRAMANMARAŞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :46 olup, Telefon Alan Kodu : 344 dir.DURAKLI Akdeniz bölgesindedir.
DURAKLI mahallesi, KALE köyü, YENİBAŞAK bucağı, SOLHAN ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir.DURAKLI Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler