Ben bilirim

DUMLUPINAR nereye bağlı?, DUMLUPINAR nerede?

DUMLUPINAR nereye bağlı?, DUMLUPINAR nerede?, DUMLUPINAR nerenin ilçesi? DUMLUPINAR ilçesi KÜTAHYA ilinin 13 ilçesinden birisidir. DUMLUPINAR ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda DUMLUPINAR ilçesinin harita üzerindeki konumunu, DUMLUPINAR ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. DUMLUPINAR ilçesinin Trafik plaka kodu 43 ve Telefon alan kodu 274 dır.

Aşağıdaki tabloda DUMLUPINAR ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve DUMLUPINAR ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KÜTAHYA DUMLUPINAR ilçesi 43 274
TURKIYE ÇANKIRI ILGAZ BELÖREN YEŞİLDUMLUPINAR köyü 18 376
TURKIYE OSMANİYE MERKEZ MERKEZ MERKEZ 80 328
TURKIYE KOCAELİ KARTEPE MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE MERSİN YENİŞEHİR MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE BATMAN SASON MERKEZ MERKEZ 72 488
TURKIYE SİİRT MERKEZ MERKEZ MERKEZ 56 484
TURKIYE ORDU FATSA MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE NİĞDE MERKEZ MERKEZ KARAATLI 51 388
TURKIYE DİYARBAKIR BİSMİL MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE KÜTAHYA MERKEZ MERKEZ MERKEZ 43 274
TURKIYE KÜTAHYA MERKEZ MERKEZ MERKEZ 43 274
TURKIYE KONYA SELÇUKLU MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE KOCAELİ DERİNCE MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE HATAY İSKENDERUN MERKEZ MERKEZ 31 326
TURKIYE KOCAELİ GÖLCÜK MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE İZMİR TİRE MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İZMİR BUCA MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İSTANBUL KADIKÖY MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE İSTANBUL PENDİK MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE İSTANBUL ÜMRANİYE MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE GAZİANTEP ARABAN MERKEZ MERKEZ 27 342
TURKIYE GAZİANTEP ŞAHİNBEY MERKEZ MERKEZ 27 342
TURKIYE BURSA NİLÜFER MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BURSA OSMANGAZİ MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BURSA OSMANGAZİ MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE ADANA SEYHAN MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE BALIKESİR KARESİ MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE AFYONKARAHİSAR ÇAY MERKEZ MERKEZ 3 272
TURKIYE AYDIN NAZİLLİ MERKEZ MERKEZ 9 256
TURKIYE BİTLİS TATVAN MERKEZ MERKEZ 13 434
TURKIYE AFYONKARAHİSAR MERKEZ MERKEZ MERKEZ 3 272
TURKIYE ANKARA ÇUBUK MERKEZ MERKEZ 6 312
TURKIYE ADIYAMAN BESNİ MERKEZ MERKEZ 2 416

DUMLUPINAR ilçesine bağlı bucaklar
MERKEZ
DUMLUPINAR nerede - harita üzerindeki konumuDUMLUPINAR Nereye bağlı

DUMLUPINAR Nerede

DUMLUPINAR Ne tarafta

DUMLUPINAR Hangi Bölgede


DUMLUPINAR ilçesi, KÜTAHYA şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir. DUMLUPINAR Ege bölgesindedir.
DUMLUPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve OSMANİYE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :80 olup, Telefon Alan Kodu : 328 dir.DUMLUPINAR Akdeniz bölgesindedir.
DUMLUPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARTEPE ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.DUMLUPINAR Marmara bölgesindedir.
DUMLUPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YENİŞEHİR ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.DUMLUPINAR Akdeniz bölgesindedir.
DUMLUPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SASON ilçesi ve BATMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir.DUMLUPINAR Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
DUMLUPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve SİİRT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :56 olup, Telefon Alan Kodu : 484 dir.DUMLUPINAR Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
DUMLUPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, FATSA ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.DUMLUPINAR Karedeniz bölgesindedir.
DUMLUPINAR mahallesi, KARAATLI köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve NİĞDE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :51 olup, Telefon Alan Kodu : 388 dir.DUMLUPINAR İç Anadolu bölgesindedir.
DUMLUPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BİSMİL ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.DUMLUPINAR Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
DUMLUPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir.DUMLUPINAR Ege bölgesindedir.
DUMLUPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SELÇUKLU ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.DUMLUPINAR İç Anadolu bölgesindedir.
DUMLUPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DERİNCE ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.DUMLUPINAR Marmara bölgesindedir.
DUMLUPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İSKENDERUN ilçesi ve HATAY şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :31 olup, Telefon Alan Kodu : 326 dir.DUMLUPINAR Akdeniz bölgesindedir.
DUMLUPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GÖLCÜK ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.DUMLUPINAR Marmara bölgesindedir.
DUMLUPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TİRE ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.DUMLUPINAR Ege bölgesindedir.
DUMLUPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BUCA ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.DUMLUPINAR Ege bölgesindedir.
DUMLUPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KADIKÖY ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.DUMLUPINAR Marmara bölgesindedir.
DUMLUPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, PENDİK ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.DUMLUPINAR Marmara bölgesindedir.
DUMLUPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÜMRANİYE ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.DUMLUPINAR Marmara bölgesindedir.
DUMLUPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ARABAN ilçesi ve GAZİANTEP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :27 olup, Telefon Alan Kodu : 342 dir.DUMLUPINAR Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
DUMLUPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ŞAHİNBEY ilçesi ve GAZİANTEP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :27 olup, Telefon Alan Kodu : 342 dir.DUMLUPINAR Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
DUMLUPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NİLÜFER ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.DUMLUPINAR Marmara bölgesindedir.
DUMLUPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SEYHAN ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.DUMLUPINAR Akdeniz bölgesindedir.
DUMLUPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARESİ ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.DUMLUPINAR Marmara bölgesindedir.
DUMLUPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇAY ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir.DUMLUPINAR Ege bölgesindedir.
DUMLUPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NAZİLLİ ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.DUMLUPINAR Ege bölgesindedir.
DUMLUPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TATVAN ilçesi ve BİTLİS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :13 olup, Telefon Alan Kodu : 434 dir.DUMLUPINAR Doğu Anadolu bölgesindedir.
DUMLUPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir.DUMLUPINAR Ege bölgesindedir.
DUMLUPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇUBUK ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.DUMLUPINAR İç Anadolu bölgesindedir.
DUMLUPINAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BESNİ ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir.DUMLUPINAR Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler