Ben bilirim

DÖNERTAŞ nereye bağlı?, DÖNERTAŞ nerede?

DÖNERTAŞ nereye bağlı, DÖNERTAŞ nerede? DÖNERTAŞ köyü, MERKEZ bucağı, TUTAK ilçesi ve AĞRI şehrine bağlıdır. DÖNERTAŞ köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE MUŞ VARTO KARAKÖY DÖNERTAŞ köyü 49 436
TURKIYE BİTLİS TATVAN YELKENLİ DÖNERTAŞ köyü 13 434
TURKIYE AĞRI TUTAK MERKEZ DÖNERTAŞ köyü 4 472
TURKIYE ERZURUM HORASAN MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE AMASYA TAŞOVA ESENÇAY HÜSNÜOĞLU 5 358
TURKIYE AMASYA TAŞOVA ESENÇAY HÜSNÜOĞLU 5 358
DÖNERTAŞ Nereye bağlı

DÖNERTAŞ Nerede

DÖNERTAŞ Ne tarafta

DÖNERTAŞ Hangi Bölgede


DÖNERTAŞ köyü, KARAKÖY bucağı, VARTO ilçesi ve MUŞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :49 olup, Telefon Alan Kodu : 436 dir. DÖNERTAŞ 17431 bölgesindedir.
DÖNERTAŞ köyü, YELKENLİ bucağı, TATVAN ilçesi ve BİTLİS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :13 olup, Telefon Alan Kodu : 434 dir. DÖNERTAŞ 31003 bölgesindedir.
DÖNERTAŞ köyü, MERKEZ bucağı, TUTAK ilçesi ve AĞRI şehrine bağlı bir köydür. Plakası :4 olup, Telefon Alan Kodu : 472 dir. DÖNERTAŞ 29656 bölgesindedir.
DÖNERTAŞ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HORASAN ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.DÖNERTAŞ 52710 bölgesindedir.
DÖNERTAŞ mahallesi, HÜSNÜOĞLU köyü, ESENÇAY bucağı, TAŞOVA ilçesi ve AMASYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :5 olup, Telefon Alan Kodu : 358 dir.DÖNERTAŞ 25447 bölgesindedir.
DÖNERTAŞ mahallesi, HÜSNÜOĞLU köyü, ESENÇAY bucağı, TAŞOVA ilçesi ve AMASYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :5 olup, Telefon Alan Kodu : 358 dir.DÖNERTAŞ 75807 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler