Ben bilirim

DÖLEK nereye bağlı?, DÖLEK nerede?

DÖLEK nereye bağlı, DÖLEK nerede? DÖLEK köyü, MERKEZ bucağı, KELKİT ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlıdır. DÖLEK köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ARDAHAN GÖLE MERKEZ DÖLEKÇAYIR köyü 75 478
TURKIYE KİLİS MERKEZ MERKEZ DÖLEK köyü 79 348
TURKIYE GÜMÜŞHANE MERKEZ KALE DÖLEK köyü 29 456
TURKIYE GÜMÜŞHANE KELKİT MERKEZ DÖLEK köyü 29 456
TURKIYE AKSARAY MERKEZ MERKEZ GÖKÇE 68 382
TURKIYE ADANA ALADAĞ MERKEZ MERKEZ 1 322
DÖLEK Nereye bağlı

DÖLEK Nerede

DÖLEK Ne tarafta

DÖLEK Hangi Bölgede


DÖLEK köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KİLİS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :79 olup, Telefon Alan Kodu : 348 dir. DÖLEK Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
DÖLEK köyü, KALE bucağı, MERKEZ ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir. DÖLEK Karedeniz bölgesindedir.
DÖLEK köyü, MERKEZ bucağı, KELKİT ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir. DÖLEK Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler