Ben bilirim

DOĞANKAYA nereye bağlı?, DOĞANKAYA nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ARDAHAN ÇILDIR MERKEZ DOĞANKAYA köyü 75 478
TURKIYE BİNGÖL ADAKLI MERKEZ DOĞANKAYA köyü 12 426
TURKIYE ADIYAMAN BESNİ ŞAMBAYAT DOĞANKAYA köyü 2 416
TURKIYE KASTAMONU CİDE MERKEZ DOĞANKAYA köyü 37 366
TURKIYE ESKİŞEHİR ODUNPAZARI MERKEZ MERKEZ 26 222
TURKIYE MANİSA AKHİSAR MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE ANKARA ŞEREFLİKOÇHİSAR MERKEZ MERKEZ 6 312
TURKIYE ANKARA ŞEREFLİKOÇHİSAR MERKEZ MERKEZ 6 312
DOĞANKAYA Nereye bağlı

DOĞANKAYA Nerede

DOĞANKAYA Ne tarafta

DOĞANKAYA Hangi Bölgede


DOĞANKAYA köyü, MERKEZ bucağı, ÇILDIR ilçesi ve ARDAHAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :75 olup, Telefon Alan Kodu : 478 dir. DOĞANKAYA Doğu Anadolu bölgesindedir.
DOĞANKAYA köyü, MERKEZ bucağı, ADAKLI ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir köydür. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir. DOĞANKAYA Doğu Anadolu bölgesindedir.
DOĞANKAYA köyü, ŞAMBAYAT bucağı, BESNİ ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir. DOĞANKAYA Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
DOĞANKAYA köyü, MERKEZ bucağı, CİDE ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. DOĞANKAYA Karedeniz bölgesindedir.
DOĞANKAYA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ODUNPAZARI ilçesi ve ESKİŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :26 olup, Telefon Alan Kodu : 222 dir.DOĞANKAYA İç Anadolu bölgesindedir.
DOĞANKAYA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKHİSAR ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.DOĞANKAYA Ege bölgesindedir.
DOĞANKAYA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ŞEREFLİKOÇHİSAR ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.DOĞANKAYA İç Anadolu bölgesindedir.
DOĞANKAYA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ŞEREFLİKOÇHİSAR ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.DOĞANKAYA İç Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler