Ben bilirim

DİVRİĞİ nereye bağlı?, DİVRİĞİ nerede?

DİVRİĞİ nereye bağlı?, DİVRİĞİ nerede?, DİVRİĞİ nerenin ilçesi? DİVRİĞİ ilçesi SİVAS ilinin 17 ilçesinden birisidir. DİVRİĞİ ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda DİVRİĞİ ilçesinin harita üzerindeki konumunu, DİVRİĞİ ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. DİVRİĞİ ilçesinin Trafik plaka kodu 58 ve Telefon alan kodu 346 dır.

Aşağıdaki tabloda DİVRİĞİ ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve DİVRİĞİ ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİVAS DİVRİĞİ ilçesi 58 346
TURKIYE ŞANLIURFA BİRECİK MERKEZ MERKEZ 63 414

DİVRİĞİ ilçesine bağlı bucaklar
ARIKBAŞI GEDİKBAŞI MERKEZ MURSAL SİNCANDİVRİĞİ Nereye bağlı

DİVRİĞİ Nerede

DİVRİĞİ Ne tarafta

DİVRİĞİ Hangi Bölgede


DİVRİĞİ ilçesi, SİVAS şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. DİVRİĞİ 1175 bölgesindedir. DİVRİĞİ İstanbul'un İç Anadolu yakasındadır.
DİVRİĞİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BİRECİK ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.DİVRİĞİ 23117 bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 4,25

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler