Ben bilirim

DIŞBUDAK nereye bağlı?, DIŞBUDAK nerede?

DİŞBUDAK nereye bağlı, DİŞBUDAK nerede? DİŞBUDAK köyü, MECİDİYE bucağı, KEŞAN ilçesi ve EDİRNE şehrine bağlıdır. DİŞBUDAK köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİVAS DİVRİĞİ SİNCAN DİŞBUDAK köyü 58 346
TURKIYE ADIYAMAN MERKEZ MERKEZ DİŞBUDAK köyü 2 416
TURKIYE BİNGÖL MERKEZ YAMAÇ DİŞBUDAK köyü 12 426
TURKIYE ÇANAKKALE LAPSEKİ BEYÇAYIRI DİŞBUDAK köyü 17 286
TURKIYE EDİRNE KEŞAN MECİDİYE DİŞBUDAK köyü 22 284
TURKIYE GÜMÜŞHANE MERKEZ MERKEZ YAĞLIDERE 29 456
TURKIYE BALIKESİR ALTIEYLÜL MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE BALIKESİR GÖNEN MERKEZ MERKEZ 10 266
DIŞBUDAK Nereye bağlı

DIŞBUDAK Nerede

DIŞBUDAK Ne tarafta

DIŞBUDAK Hangi Bölgede


DİŞBUDAK köyü, SİNCAN bucağı, DİVRİĞİ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. DİŞBUDAK İç Anadolu bölgesindedir.
DİŞBUDAK köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir. DİŞBUDAK Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
DİŞBUDAK köyü, YAMAÇ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir köydür. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir. DİŞBUDAK Doğu Anadolu bölgesindedir.
DİŞBUDAK köyü, BEYÇAYIRI bucağı, LAPSEKİ ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir. DİŞBUDAK Marmara bölgesindedir.
DİŞBUDAK köyü, MECİDİYE bucağı, KEŞAN ilçesi ve EDİRNE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :22 olup, Telefon Alan Kodu : 284 dir. DİŞBUDAK Marmara bölgesindedir.
DİŞBUDAK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALTIEYLÜL ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.DİŞBUDAK Marmara bölgesindedir.
DIŞBUDAK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GÖNEN ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.DIŞBUDAK Marmara bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler