Ben bilirim

DİRSEKLİ nereye bağlı?, DİRSEKLİ nerede?

DİRSEKLİ nereye bağlı, DİRSEKLİ nerede? DİRSEKLİ köyü, MERKEZ bucağı, İDİL ilçesi ve ŞIRNAK şehrine bağlıdır. DİRSEKLİ köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ŞIRNAK CİZRE MERKEZ DİRSEKLİ köyü 73 486
TURKIYE ŞIRNAK İDİL MERKEZ DİRSEKLİ köyü 73 486
DİRSEKLİ Nereye bağlı

DİRSEKLİ Nerede

DİRSEKLİ Ne tarafta

DİRSEKLİ Hangi Bölgede


DİRSEKLİ köyü, MERKEZ bucağı, CİZRE ilçesi ve ŞIRNAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :73 olup, Telefon Alan Kodu : 486 dir. DİRSEKLİ Doğu Anadolu bölgesindedir.
DİRSEKLİ köyü, MERKEZ bucağı, İDİL ilçesi ve ŞIRNAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :73 olup, Telefon Alan Kodu : 486 dir. DİRSEKLİ Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler