Ben bilirim

DİNEK nereye bağlı?, DİNEK nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KARAMAN MERKEZ KILBASAN DİNEK köyü 70 338
TURKIYE ISPARTA ŞARKİKARAAĞAÇ MERKEZ AŞAĞIDİNEK köyü 32 246
TURKIYE ISPARTA ŞARKİKARAAĞAÇ MERKEZ YUKARIDİNEK köyü 32 246
TURKIYE KONYA KULU MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE KONYA ÇUMRA MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE KONYA ÇUMRA MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE ESKİŞEHİR SİVRİHİSAR MERKEZ MERKEZ 26 222
TURKIYE ESKİŞEHİR MİHALICÇIK MERKEZ MERKEZ 26 222
TURKIYE ANTALYA ALANYA MERKEZ MERKEZ 7 242
DİNEK Nereye bağlı

DİNEK Nerede

DİNEK Ne tarafta

DİNEK Hangi Bölgede


DİNEK köyü, KILBASAN bucağı, MERKEZ ilçesi ve KARAMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :70 olup, Telefon Alan Kodu : 338 dir. DİNEK İç Anadolu bölgesindedir.
DİNEK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KULU ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.DİNEK İç Anadolu bölgesindedir.
DİNEK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇUMRA ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.DİNEK İç Anadolu bölgesindedir.
DİNEK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SİVRİHİSAR ilçesi ve ESKİŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :26 olup, Telefon Alan Kodu : 222 dir.DİNEK İç Anadolu bölgesindedir.
DİNEK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MİHALICÇIK ilçesi ve ESKİŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :26 olup, Telefon Alan Kodu : 222 dir.DİNEK İç Anadolu bölgesindedir.
DİNEK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALANYA ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.DİNEK Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler