Ben bilirim

DİKTAŞ nereye bağlı?, DİKTAŞ nerede?

DİKTAŞ nereye bağlı, DİKTAŞ nerede? DİKTAŞ köyü, SİNCAN bucağı, DİVRİĞİ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlıdır. DİKTAŞ köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE RİZE DEREPAZARI MERKEZ SANDIKTAŞ köyü 53 464
TURKIYE RİZE İKİZDERE MERKEZ DİKTAŞ köyü 53 464
TURKIYE SİVAS DİVRİĞİ SİNCAN DİKTAŞ köyü 58 346
TURKIYE KARS KAĞIZMAN MERKEZ AYDINKAVAK 36 474
DİKTAŞ Nereye bağlı

DİKTAŞ Nerede

DİKTAŞ Ne tarafta

DİKTAŞ Hangi Bölgede


DİKTAŞ köyü, MERKEZ bucağı, İKİZDERE ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir. DİKTAŞ Karedeniz bölgesindedir.
DİKTAŞ köyü, SİNCAN bucağı, DİVRİĞİ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. DİKTAŞ İç Anadolu bölgesindedir.
DİKTAŞ mahallesi, AYDINKAVAK köyü, MERKEZ bucağı, KAĞIZMAN ilçesi ve KARS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :36 olup, Telefon Alan Kodu : 474 dir.DİKTAŞ Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler