Ben bilirim

DİCLE nereye bağlı?, DİCLE nerede?

DİCLE nereye bağlı?, DİCLE nerede?, DİCLE nerenin ilçesi? DİCLE ilçesi DİYARBAKIR ilinin 17 ilçesinden birisidir. DİCLE ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda DİCLE ilçesinin harita üzerindeki konumunu, DİCLE ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. DİCLE ilçesinin Trafik plaka kodu 21 ve Telefon alan kodu 412 dır.

Aşağıdaki tabloda DİCLE ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve DİCLE ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE DİYARBAKIR DİCLE ilçesi 21 412
TURKIYE ŞIRNAK CİZRE DİCLE bucağı 73 486
TURKIYE DİYARBAKIR SUR MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE DİYARBAKIR YENİŞEHİR MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE ŞIRNAK CİZRE MERKEZ MERKEZ 73 486
TURKIYE ŞIRNAK İDİL MERKEZ SIRTKÖY 73 486
TURKIYE ŞIRNAK SİLOPİ MERKEZ MERKEZ 73 486
TURKIYE ŞIRNAK MERKEZ MERKEZ MERKEZ 73 486
TURKIYE SİİRT KURTALAN MERKEZ MERKEZ 56 484
TURKIYE ŞANLIURFA SİVEREK MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE DİYARBAKIR BİSMİL MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE MARDİN NUSAYBİN MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE İZMİR BUCA MERKEZ MERKEZ 35 232

DİCLE nerede - harita üzerindeki konumuDİCLE Nereye bağlı

DİCLE Nerede

DİCLE Ne tarafta

DİCLE Hangi Bölgede


DİCLE ilçesi, DİYARBAKIR şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir. DİCLE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
DİCLE bucağı, CİZRE ilçesine ve ŞIRNAK şehrine bağlı bir bucaktır. Plakası :73 olup, Telefon Alan Kodu : 486 dir.DİCLE Doğu Anadolu bölgesindedir.
DİCLE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SUR ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.DİCLE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
DİCLE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YENİŞEHİR ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.DİCLE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
DİCLE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, CİZRE ilçesi ve ŞIRNAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :73 olup, Telefon Alan Kodu : 486 dir.DİCLE Doğu Anadolu bölgesindedir.
DİCLE mahallesi, SIRTKÖY köyü, MERKEZ bucağı, İDİL ilçesi ve ŞIRNAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :73 olup, Telefon Alan Kodu : 486 dir.DİCLE Doğu Anadolu bölgesindedir.
DİCLE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SİLOPİ ilçesi ve ŞIRNAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :73 olup, Telefon Alan Kodu : 486 dir.DİCLE Doğu Anadolu bölgesindedir.
DİCLE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ŞIRNAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :73 olup, Telefon Alan Kodu : 486 dir.DİCLE Doğu Anadolu bölgesindedir.
DİCLE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KURTALAN ilçesi ve SİİRT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :56 olup, Telefon Alan Kodu : 484 dir.DİCLE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
DİCLE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SİVEREK ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.DİCLE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
DİCLE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BİSMİL ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.DİCLE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
DİCLE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NUSAYBİN ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.DİCLE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
DİCLE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BUCA ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.DİCLE Ege bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 1

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler