Ben bilirim

DEVELİ nereye bağlı?, DEVELİ nerede?

DEVELİ nereye bağlı, DEVELİ nerede? DEVELİ köyü, MERKEZ bucağı, VİZE ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlıdır. DEVELİ köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KAYSERİ DEVELİ ilçesi 38 352
TURKIYE DÜZCE MERKEZ MERKEZ DEVELİ köyü 81 380
TURKIYE BİTLİS AHLAT MERKEZ DEVELİK köyü 13 434
TURKIYE KIRKLARELİ VİZE MERKEZ DEVELİ köyü 39 288
TURKIYE DÜZCE MERKEZ MERKEZ HACI AHMETLER 81 380
TURKIYE DİYARBAKIR BAĞLAR MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE KARAMAN MERKEZ BUCAKKIŞLA BADEMLİ 70 338
TURKIYE YOZGAT MERKEZ MERKEZ MERKEZ 66 354
TURKIYE TEKİRDAĞ MALKARA MERKEZ MERKEZ 59 282
TURKIYE SİVAS DOĞANŞAR MERKEZ SÖBÜLER 58 346
TURKIYE KAYSERİ DEVELİ MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE KASTAMONU CİDE MERKEZ OLUCAK 37 366
TURKIYE DİYARBAKIR ERGANİ MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE DENİZLİ PAMUKKALE MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE MANİSA SARUHANLI MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE MALATYA AKÇADAĞ MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE İZMİR MENDERES MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE ADANA KARATAŞ MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE ADANA KARATAŞ MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE AFYONKARAHİSAR ŞUHUT MERKEZ KARAADİLLİ 3 272
TURKIYE BİNGÖL GENÇ MERKEZ DOĞANCA 12 426

DEVELİ nerede - harita üzerindeki konumuDEVELİ Nereye bağlı

DEVELİ Nerede

DEVELİ Ne tarafta

DEVELİ Hangi Bölgede


DEVELİ ilçesi, KAYSERİ şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :38 olup, Telefon Alan Kodu : 352 dir. DEVELİ İç Anadolu bölgesindedir.
DEVELİ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve DÜZCE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :81 olup, Telefon Alan Kodu : 380 dir. DEVELİ Karedeniz bölgesindedir.
DEVELİ köyü, MERKEZ bucağı, VİZE ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :39 olup, Telefon Alan Kodu : 288 dir. DEVELİ Marmara bölgesindedir.
DEVELİ mahallesi, HACI AHMETLER köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve DÜZCE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :81 olup, Telefon Alan Kodu : 380 dir.DEVELİ Karedeniz bölgesindedir.
DEVELİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BAĞLAR ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.DEVELİ Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
DEVELİ mahallesi, BADEMLİ köyü, BUCAKKIŞLA bucağı, MERKEZ ilçesi ve KARAMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :70 olup, Telefon Alan Kodu : 338 dir.DEVELİ İç Anadolu bölgesindedir.
DEVELİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MALKARA ilçesi ve TEKİRDAĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :59 olup, Telefon Alan Kodu : 282 dir.DEVELİ Marmara bölgesindedir.
DEVELİ mahallesi, SÖBÜLER köyü, MERKEZ bucağı, DOĞANŞAR ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir.DEVELİ İç Anadolu bölgesindedir.
DEVELİ mahallesi, OLUCAK köyü, MERKEZ bucağı, CİDE ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.DEVELİ Karedeniz bölgesindedir.
DEVELİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ERGANİ ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.DEVELİ Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
DEVELİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, PAMUKKALE ilçesi ve DENİZLİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :20 olup, Telefon Alan Kodu : 258 dir.DEVELİ Ege bölgesindedir.
DEVELİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SARUHANLI ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.DEVELİ Ege bölgesindedir.
DEVELİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKÇADAĞ ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.DEVELİ Doğu Anadolu bölgesindedir.
DEVELİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MENDERES ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.DEVELİ Ege bölgesindedir.
DEVELİ mahallesi, KARAADİLLİ köyü, MERKEZ bucağı, ŞUHUT ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir.DEVELİ Ege bölgesindedir.
DEVELİ mahallesi, DOĞANCA köyü, MERKEZ bucağı, GENÇ ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir.DEVELİ Doğu Anadolu bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler