Ben bilirim

DERİNCE nereye bağlı?, DERİNCE nerede?

DERİNCE nereye bağlı?, DERİNCE nerede?, DERİNCE nerenin ilçesi? DERİNCE ilçesi KOCAELİ ilinin 12 ilçesinden birisidir. DERİNCE ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda DERİNCE ilçesinin harita üzerindeki konumunu, DERİNCE ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. DERİNCE ilçesinin Trafik plaka kodu 41 ve Telefon alan kodu 262 dır.

Aşağıdaki tabloda DERİNCE ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve DERİNCE ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KOCAELİ DERİNCE ilçesi 41 262
TURKIYE MUŞ VARTO KARAKÖY DERİNCE köyü 49 436
TURKIYE SİİRT BAYKAN MERKEZ DERİNCE köyü 56 484
TURKIYE SİİRT KURTALAN MERKEZ DERİNCE köyü 56 484
TURKIYE SİVAS HAFİK CELALLI DERİNCE köyü 58 346
TURKIYE BATMAN KOZLUK TUZLAGÖZÜ DERİNCE köyü 72 488
TURKIYE BATMAN SASON MERKEZ DERİNCE köyü 72 488
TURKIYE BİTLİS HİZAN SAĞINLI DERİNCE köyü 13 434
TURKIYE SİİRT BAYKAN MERKEZ DERİNCE 56 484
TURKIYE MUĞLA MİLAS MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE ELAZIĞ KARAKOÇAN MERKEZ YALINTAŞ 23 424
TURKIYE ELAZIĞ KEBAN MERKEZ ALTINKÜREK 23 424
TURKIYE ERZURUM HINIS MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE HATAY ANTAKYA MERKEZ MERKEZ 31 326
TURKIYE BİNGÖL MERKEZ AĞAÇELİ ÇOBANTAŞI 12 426

DERİNCE ilçesine bağlı bucaklar
MERKEZ
DERİNCE ilçesine bağlı köyler
MERKEZ
DERİNCE nerede - harita üzerindeki konumuDERİNCE Nereye bağlı

DERİNCE Nerede

DERİNCE Ne tarafta

DERİNCE Hangi Bölgede


DERİNCE ilçesi, KOCAELİ şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir. DERİNCE Marmara bölgesindedir.
DERİNCE köyü, KARAKÖY bucağı, VARTO ilçesi ve MUŞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :49 olup, Telefon Alan Kodu : 436 dir. DERİNCE Doğu Anadolu bölgesindedir.
DERİNCE köyü, MERKEZ bucağı, BAYKAN ilçesi ve SİİRT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :56 olup, Telefon Alan Kodu : 484 dir. DERİNCE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
DERİNCE köyü, MERKEZ bucağı, KURTALAN ilçesi ve SİİRT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :56 olup, Telefon Alan Kodu : 484 dir. DERİNCE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
DERİNCE köyü, CELALLI bucağı, HAFİK ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. DERİNCE İç Anadolu bölgesindedir.
DERİNCE köyü, TUZLAGÖZÜ bucağı, KOZLUK ilçesi ve BATMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir. DERİNCE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
DERİNCE köyü, MERKEZ bucağı, SASON ilçesi ve BATMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir. DERİNCE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
DERİNCE köyü, SAĞINLI bucağı, HİZAN ilçesi ve BİTLİS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :13 olup, Telefon Alan Kodu : 434 dir. DERİNCE Doğu Anadolu bölgesindedir.
DERİNCE köyü, MERKEZ bucağı, BAYKAN ilçesi ve SİİRT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :56 olup, Telefon Alan Kodu : 484 dir. DERİNCE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
DERİNCE mahallesi, DERİNCE köyü, MERKEZ bucağı, BAYKAN ilçesi ve SİİRT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :56 olup, Telefon Alan Kodu : 484 dir.DERİNCE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
DERİNCE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MİLAS ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.DERİNCE Ege bölgesindedir.
DERİNCE mahallesi, YALINTAŞ köyü, MERKEZ bucağı, KARAKOÇAN ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir.DERİNCE Doğu Anadolu bölgesindedir.
DERİNCE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HINIS ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.DERİNCE Doğu Anadolu bölgesindedir.
DERİNCE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ANTAKYA ilçesi ve HATAY şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :31 olup, Telefon Alan Kodu : 326 dir.DERİNCE Akdeniz bölgesindedir.
DERİNCE mahallesi, ÇOBANTAŞI köyü, AĞAÇELİ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir.DERİNCE Doğu Anadolu bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler