Ben bilirim

DERELER nereye bağlı?, DERELER nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ŞIRNAK MERKEZ MERKEZ DERELER köyü 73 486
TURKIYE SAMSUN CANİK MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE NEVŞEHİR ÜRGÜP MERKEZ MERKEZ 50 384
TURKIYE KASTAMONU ARAÇ MERKEZ YENİCE 37 366
TURKIYE BOLU MENGEN PAZARKÖY ARAK 14 374
TURKIYE ARTVİN MERKEZ ORTAKÖY ALABALIK 8 466
TURKIYE ARTVİN MERKEZ ORTAKÖY YANIKLI 8 466
DERELER Nereye bağlı

DERELER Nerede

DERELER Ne tarafta

DERELER Hangi Bölgede


DERELER köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ŞIRNAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :73 olup, Telefon Alan Kodu : 486 dir. DERELER Doğu Anadolu bölgesindedir.
DERELER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, CANİK ilçesi ve SAMSUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :55 olup, Telefon Alan Kodu : 362 dir.DERELER Karedeniz bölgesindedir.
DERELER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÜRGÜP ilçesi ve NEVŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :50 olup, Telefon Alan Kodu : 384 dir.DERELER İç Anadolu bölgesindedir.
DERELER mahallesi, YENİCE köyü, MERKEZ bucağı, ARAÇ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.DERELER Karedeniz bölgesindedir.
DERELER mahallesi, ARAK köyü, PAZARKÖY bucağı, MENGEN ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.DERELER Karedeniz bölgesindedir.
DERELER mahallesi, ALABALIK köyü, ORTAKÖY bucağı, MERKEZ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.DERELER Karedeniz bölgesindedir.
DERELER mahallesi, YANIKLI köyü, ORTAKÖY bucağı, MERKEZ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.DERELER Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler