Ben bilirim

DEREDİBİ nereye bağlı?, DEREDİBİ nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE DÜZCE AKÇAKOCA MERKEZ DEREDİBİ köyü 81 380
TURKIYE AĞRI HAMUR MERKEZ AŞAĞIDEREDİBİ köyü 4 472
TURKIYE BARTIN AMASRA MERKEZ KOCAKÖY 74 378
TURKIYE BARTIN MERKEZ MERKEZ GÖKÇEKIRAN 74 378
TURKIYE TOKAT ZİLE MERKEZ SARAÇ 60 356
TURKIYE GİRESUN BULANCAK MERKEZ İNECE 28 454
TURKIYE AĞRI HAMUR MERKEZ AŞAĞIDEREDİBİ 4 472
DEREDİBİ Nereye bağlı

DEREDİBİ Nerede

DEREDİBİ Ne tarafta

DEREDİBİ Hangi Bölgede


DEREDİBİ köyü, MERKEZ bucağı, AKÇAKOCA ilçesi ve DÜZCE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :81 olup, Telefon Alan Kodu : 380 dir. DEREDİBİ Karedeniz bölgesindedir.
DEREDİBİ mahallesi, KOCAKÖY köyü, MERKEZ bucağı, AMASRA ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.DEREDİBİ Karedeniz bölgesindedir.
DEREDİBİ mahallesi, GÖKÇEKIRAN köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.DEREDİBİ Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler