Ben bilirim

DEREBAŞI nereye bağlı?, DEREBAŞI nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE RİZE MERKEZ MERKEZ DEREBAŞI köyü 53 464
TURKIYE RİZE PAZAR MERKEZ DEREBAŞI köyü 53 464
TURKIYE TOKAT ZİLE MERKEZ DEREBAŞI köyü 60 356
TURKIYE ŞIRNAK SİLOPİ MERKEZ DEREBAŞI köyü 73 486
TURKIYE KARABÜK YENİCE MERKEZ DEREBAŞI köyü 78 372
TURKIYE ERZİNCAN REFAHİYE CENGERLİ DEREBAŞI köyü 24 446
TURKIYE TOKAT ALMUS MERKEZ CİHET 60 356
TURKIYE VAN ÇATAK MERKEZ MERKEZ 65 432
TURKIYE RİZE GÜNEYSU MERKEZ YUKARIİSLAHİYE 53 464
TURKIYE ORDU İKİZCE MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE ORDU MESUDİYE MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE TUNCELİ PERTEK MERKEZ MERKEZ 62 428
TURKIYE KAYSERİ DEVELİ MERKEZ MERKEZ 38 352
TURKIYE GİRESUN EYNESİL MERKEZ MERKEZ 28 454
TURKIYE İZMİR TİRE MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE MERSİN BOZYAZI MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE ERZURUM KÖPRÜKÖY MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE ERZURUM OLTU MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE ADIYAMAN KAHTA MERKEZ ÇUKURTAŞ 2 416
TURKIYE AYDIN NAZİLLİ MERKEZ MERKEZ 9 256
TURKIYE ARTVİN YUSUFELİ MERKEZ MORKAYA 8 466
DEREBAŞI Nereye bağlı

DEREBAŞI Nerede

DEREBAŞI Ne tarafta

DEREBAŞI Hangi Bölgede


DEREBAŞI köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir. DEREBAŞI Karedeniz bölgesindedir.
DEREBAŞI köyü, MERKEZ bucağı, PAZAR ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir. DEREBAŞI Karedeniz bölgesindedir.
DEREBAŞI köyü, MERKEZ bucağı, ZİLE ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir. DEREBAŞI Karedeniz bölgesindedir.
DEREBAŞI köyü, MERKEZ bucağı, SİLOPİ ilçesi ve ŞIRNAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :73 olup, Telefon Alan Kodu : 486 dir. DEREBAŞI Doğu Anadolu bölgesindedir.
DEREBAŞI köyü, MERKEZ bucağı, YENİCE ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. DEREBAŞI Karedeniz bölgesindedir.
DEREBAŞI köyü, CENGERLİ bucağı, REFAHİYE ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir. DEREBAŞI Doğu Anadolu bölgesindedir.
DEREBAŞI mahallesi, CİHET köyü, MERKEZ bucağı, ALMUS ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir.DEREBAŞI Karedeniz bölgesindedir.
DEREBAŞI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇATAK ilçesi ve VAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :65 olup, Telefon Alan Kodu : 432 dir.DEREBAŞI Doğu Anadolu bölgesindedir.
DEREBAŞI mahallesi, YUKARIİSLAHİYE köyü, MERKEZ bucağı, GÜNEYSU ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir.DEREBAŞI Karedeniz bölgesindedir.
DEREBAŞI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İKİZCE ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.DEREBAŞI Karedeniz bölgesindedir.
DEREBAŞI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MESUDİYE ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.DEREBAŞI Karedeniz bölgesindedir.
DEREBAŞI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, PERTEK ilçesi ve TUNCELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :62 olup, Telefon Alan Kodu : 428 dir.DEREBAŞI Doğu Anadolu bölgesindedir.
DEREBAŞI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DEVELİ ilçesi ve KAYSERİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :38 olup, Telefon Alan Kodu : 352 dir.DEREBAŞI İç Anadolu bölgesindedir.
DEREBAŞI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, EYNESİL ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.DEREBAŞI Karedeniz bölgesindedir.
DEREBAŞI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TİRE ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.DEREBAŞI Ege bölgesindedir.
DEREBAŞI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BOZYAZI ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.DEREBAŞI Akdeniz bölgesindedir.
DEREBAŞI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KÖPRÜKÖY ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.DEREBAŞI Doğu Anadolu bölgesindedir.
DEREBAŞI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, OLTU ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.DEREBAŞI Doğu Anadolu bölgesindedir.
DEREBAŞI mahallesi, ÇUKURTAŞ köyü, MERKEZ bucağı, KAHTA ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir.DEREBAŞI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
DEREBAŞI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NAZİLLİ ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.DEREBAŞI Ege bölgesindedir.
DEREBAŞI mahallesi, MORKAYA köyü, MERKEZ bucağı, YUSUFELİ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.DEREBAŞI Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler