Ben bilirim

DEREAĞZI nereye bağlı?, DEREAĞZI nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE TOKAT MERKEZ ÇAMLIBEL DEREAĞZI köyü 60 356
TURKIYE BİTLİS MERKEZ BÖLÜKYAZI DEREAĞZI köyü 13 434
TURKIYE İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE TEKİRDAĞ MARMARAEREĞLİSİ MERKEZ MERKEZ 59 282
TURKIYE DENİZLİ TAVAS MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE GİRESUN TİREBOLU MERKEZ SULTANKÖY 28 454
TURKIYE BİTLİS HİZAN MERKEZ SÜTTAŞI 13 434
TURKIYE BURDUR BUCAK KOCAALİLER ÇOBANPINARI 15 248
TURKIYE AYDIN İNCİRLİOVA MERKEZ MERKEZ 9 256
TURKIYE AYDIN NAZİLLİ MERKEZ MERKEZ 9 256
DEREAĞZI Nereye bağlı

DEREAĞZI Nerede

DEREAĞZI Ne tarafta

DEREAĞZI Hangi Bölgede


DEREAĞZI köyü, ÇAMLIBEL bucağı, MERKEZ ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir. DEREAĞZI Karedeniz bölgesindedir.
DEREAĞZI köyü, BÖLÜKYAZI bucağı, MERKEZ ilçesi ve BİTLİS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :13 olup, Telefon Alan Kodu : 434 dir. DEREAĞZI Doğu Anadolu bölgesindedir.
DEREAĞZI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BEYLİKDÜZÜ ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.DEREAĞZI Marmara bölgesindedir.
DEREAĞZI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MARMARAEREĞLİSİ ilçesi ve TEKİRDAĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :59 olup, Telefon Alan Kodu : 282 dir.DEREAĞZI Marmara bölgesindedir.
DEREAĞZI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TAVAS ilçesi ve DENİZLİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :20 olup, Telefon Alan Kodu : 258 dir.DEREAĞZI Ege bölgesindedir.
DEREAĞZI mahallesi, SULTANKÖY köyü, MERKEZ bucağı, TİREBOLU ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.DEREAĞZI Karedeniz bölgesindedir.
DEREAĞZI mahallesi, SÜTTAŞI köyü, MERKEZ bucağı, HİZAN ilçesi ve BİTLİS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :13 olup, Telefon Alan Kodu : 434 dir.DEREAĞZI Doğu Anadolu bölgesindedir.
DEREAĞZI mahallesi, ÇOBANPINARI köyü, KOCAALİLER bucağı, BUCAK ilçesi ve BURDUR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :15 olup, Telefon Alan Kodu : 248 dir.DEREAĞZI Akdeniz bölgesindedir.
DEREAĞZI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İNCİRLİOVA ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.DEREAĞZI Ege bölgesindedir.
DEREAĞZI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NAZİLLİ ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.DEREAĞZI Ege bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler