Ben bilirim

DEMİRKÖY nereye bağlı?, DEMİRKÖY nerede?

DEMİRKÖY nereye bağlı?, DEMİRKÖY nerede?, DEMİRKÖY nerenin ilçesi? DEMİRKÖY ilçesi KIRKLARELİ ilinin 8 ilçesinden birisidir. DEMİRKÖY ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda DEMİRKÖY ilçesinin harita üzerindeki konumunu, DEMİRKÖY ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. DEMİRKÖY ilçesinin Trafik plaka kodu 39 ve Telefon alan kodu 288 dır.

Aşağıdaki tabloda DEMİRKÖY ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve DEMİRKÖY ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KIRKLARELİ DEMİRKÖY ilçesi 39 288
TURKIYE ARTVİN YUSUFELİ MERKEZ DEMİRKÖY köyü 8 466
TURKIYE BİLECİK PAZARYERİ MERKEZ DEMİRKÖY köyü 11 228
TURKIYE EDİRNE LALAPAŞA MERKEZ DEMİRKÖY köyü 22 284
TURKIYE BİLECİK PAZARYERİ MERKEZ DEMİRKÖY 11 228
TURKIYE ANKARA NALLIHAN MERKEZ MERKEZ 6 312
DEMİRKÖY Nereye bağlı

DEMİRKÖY Nerede

DEMİRKÖY Ne tarafta

DEMİRKÖY Hangi Bölgede


DEMİRKÖY ilçesi, KIRKLARELİ şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :39 olup, Telefon Alan Kodu : 288 dir. DEMİRKÖY 1164 bölgesindedir. DEMİRKÖY İstanbul'un Marmara yakasındadır.
DEMİRKÖY köyü, MERKEZ bucağı, YUSUFELİ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir. DEMİRKÖY 30866 bölgesindedir.
DEMİRKÖY köyü, MERKEZ bucağı, PAZARYERİ ilçesi ve BİLECİK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :11 olup, Telefon Alan Kodu : 228 dir. DEMİRKÖY 29523 bölgesindedir.
DEMİRKÖY köyü, MERKEZ bucağı, LALAPAŞA ilçesi ve EDİRNE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :22 olup, Telefon Alan Kodu : 284 dir. DEMİRKÖY 23888 bölgesindedir.
DEMİRKÖY köyü, MERKEZ bucağı, PAZARYERİ ilçesi ve BİLECİK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :11 olup, Telefon Alan Kodu : 228 dir. DEMİRKÖY 26054 bölgesindedir.
DEMİRKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NALLIHAN ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.DEMİRKÖY 23822 bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler