Ben bilirim

DEMİRKAPI nereye bağlı?, DEMİRKAPI nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE MUŞ BULANIK KARAAĞIL DEMİRKAPI köyü 49 436
TURKIYE RİZE İKİZDERE MERKEZ DEMİRKAPI köyü 53 464
TURKIYE SİİRT ŞİRVAN MERKEZ DEMİRKAPI köyü 56 484
TURKIYE TUNCELİ MERKEZ ÇİÇEKLİ DEMİRKAPI köyü 62 428
TURKIYE ARDAHAN GÖLE MERKEZ ESKİDEMİRKAPI köyü 75 478
TURKIYE ARDAHAN GÖLE MERKEZ YENİDEMİRKAPI köyü 75 478
TURKIYE ARTVİN ŞAVŞAT VELİKÖY DEMİRKAPI köyü 8 466
TURKIYE BİNGÖL SOLHAN YENİBAŞAK DEMİRKAPI köyü 12 426
TURKIYE GÜMÜŞHANE TORUL MERKEZ DEMİRKAPI köyü 29 456
TURKIYE AĞRI HAMUR MERKEZ DEMİRKAPI köyü 4 472
TURKIYE SİİRT MERKEZ MERKEZ KONACIK 56 484
TURKIYE SİNOP TÜRKELİ MERKEZ KUZ 57 368
TURKIYE KIRKLARELİ BABAESKİ KARACAOĞLAN KARAHALİL 39 288
TURKIYE TRABZON ÇAYKARA MERKEZ MERKEZ 61 462
TURKIYE TRABZON AKÇAABAT MERKEZ MERKEZ 61 462
TURKIYE ISPARTA EĞİRDİR MERKEZ MERKEZ 32 246
TURKIYE KASTAMONU MERKEZ AKKAYA HATİPOĞLU 37 366
TURKIYE MARDİN KIZILTEPE MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE KARS KAĞIZMAN MERKEZ KULOĞLU 36 474
TURKIYE İSTANBUL BAĞCILAR MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE MERSİN MUT MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE ERZİNCAN TERCAN MERKEZ DARITEPE 24 446
TURKIYE BURSA OSMANGAZİ MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE ERZİNCAN ÜZÜMLÜ TANYELİ BAĞLAR 24 446
TURKIYE BALIKESİR SUSURLUK MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE ARTVİN ŞAVŞAT VELİKÖY AKDAMLA 8 466
TURKIYE ARTVİN ŞAVŞAT VELİKÖY DEMİRKAPI 8 466
TURKIYE BİNGÖL GENÇ YENİSU YENİSU B.M 12 426
DEMİRKAPI Nereye bağlı

DEMİRKAPI Nerede

DEMİRKAPI Ne tarafta

DEMİRKAPI Hangi Bölgede


DEMİRKAPI köyü, KARAAĞIL bucağı, BULANIK ilçesi ve MUŞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :49 olup, Telefon Alan Kodu : 436 dir. DEMİRKAPI Doğu Anadolu bölgesindedir.
DEMİRKAPI köyü, MERKEZ bucağı, İKİZDERE ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir. DEMİRKAPI Karedeniz bölgesindedir.
DEMİRKAPI köyü, MERKEZ bucağı, ŞİRVAN ilçesi ve SİİRT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :56 olup, Telefon Alan Kodu : 484 dir. DEMİRKAPI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
DEMİRKAPI köyü, ÇİÇEKLİ bucağı, MERKEZ ilçesi ve TUNCELİ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :62 olup, Telefon Alan Kodu : 428 dir. DEMİRKAPI Doğu Anadolu bölgesindedir.
DEMİRKAPI köyü, VELİKÖY bucağı, ŞAVŞAT ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir. DEMİRKAPI Karedeniz bölgesindedir.
DEMİRKAPI köyü, YENİBAŞAK bucağı, SOLHAN ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir köydür. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir. DEMİRKAPI Doğu Anadolu bölgesindedir.
DEMİRKAPI köyü, MERKEZ bucağı, TORUL ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir. DEMİRKAPI Karedeniz bölgesindedir.
DEMİRKAPI köyü, MERKEZ bucağı, HAMUR ilçesi ve AĞRI şehrine bağlı bir köydür. Plakası :4 olup, Telefon Alan Kodu : 472 dir. DEMİRKAPI Doğu Anadolu bölgesindedir.
DEMİRKAPI mahallesi, KONACIK köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve SİİRT şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :56 olup, Telefon Alan Kodu : 484 dir.DEMİRKAPI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
DEMİRKAPI mahallesi, KUZ köyü, MERKEZ bucağı, TÜRKELİ ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.DEMİRKAPI Karedeniz bölgesindedir.
DEMİRKAPI mahallesi, KARAHALİL köyü, KARACAOĞLAN bucağı, BABAESKİ ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :39 olup, Telefon Alan Kodu : 288 dir.DEMİRKAPI Marmara bölgesindedir.
DEMİRKAPI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇAYKARA ilçesi ve TRABZON şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :61 olup, Telefon Alan Kodu : 462 dir.DEMİRKAPI Karedeniz bölgesindedir.
DEMİRKAPI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKÇAABAT ilçesi ve TRABZON şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :61 olup, Telefon Alan Kodu : 462 dir.DEMİRKAPI Karedeniz bölgesindedir.
DEMİRKAPI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, EĞİRDİR ilçesi ve ISPARTA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :32 olup, Telefon Alan Kodu : 246 dir.DEMİRKAPI Akdeniz bölgesindedir.
DEMİRKAPI mahallesi, HATİPOĞLU köyü, AKKAYA bucağı, MERKEZ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.DEMİRKAPI Karedeniz bölgesindedir.
DEMİRKAPI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KIZILTEPE ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.DEMİRKAPI Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
DEMİRKAPI mahallesi, KULOĞLU köyü, MERKEZ bucağı, KAĞIZMAN ilçesi ve KARS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :36 olup, Telefon Alan Kodu : 474 dir.DEMİRKAPI Doğu Anadolu bölgesindedir.
DEMİRKAPI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BAĞCILAR ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.DEMİRKAPI Marmara bölgesindedir.
DEMİRKAPI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MUT ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.DEMİRKAPI Akdeniz bölgesindedir.
DEMİRKAPI mahallesi, DARITEPE köyü, MERKEZ bucağı, TERCAN ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir.DEMİRKAPI Doğu Anadolu bölgesindedir.
DEMİRKAPI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, OSMANGAZİ ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.DEMİRKAPI Marmara bölgesindedir.
DEMİRKAPI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SUSURLUK ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.DEMİRKAPI Marmara bölgesindedir.
DEMİRKAPI mahallesi, AKDAMLA köyü, VELİKÖY bucağı, ŞAVŞAT ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.DEMİRKAPI Karedeniz bölgesindedir.
DEMİRKAPI köyü, VELİKÖY bucağı, ŞAVŞAT ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir. DEMİRKAPI Karedeniz bölgesindedir.
DEMİRKAPI mahallesi, DEMİRKAPI köyü, VELİKÖY bucağı, ŞAVŞAT ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.DEMİRKAPI Karedeniz bölgesindedir.
DEMİRKAPI mahallesi, YENİSU B.M köyü, YENİSU bucağı, GENÇ ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir.DEMİRKAPI Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler