Ben bilirim

DEMİRDAĞ nereye bağlı?, DEMİRDAĞ nerede?

DEMİRDAĞ nereye bağlı, DEMİRDAĞ nerede? DEMİRDAĞ köyü, MERKEZ bucağı, DİVRİĞİ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlıdır. DEMİRDAĞ köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİVAS DİVRİĞİ MERKEZ DEMİRDAĞ köyü 58 346
TURKIYE SİVAS DİVRİĞİ MERKEZ MERKEZ 58 346
TURKIYE ERZURUM NARMAN MERKEZ MERKEZ 25 442
DEMİRDAĞ Nereye bağlı

DEMİRDAĞ Nerede

DEMİRDAĞ Ne tarafta

DEMİRDAĞ Hangi Bölgede


DEMİRDAĞ köyü, MERKEZ bucağı, DİVRİĞİ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. DEMİRDAĞ İç Anadolu bölgesindedir.
DEMİRDAĞ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DİVRİĞİ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir.DEMİRDAĞ İç Anadolu bölgesindedir.
DEMİRDAĞ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NARMAN ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.DEMİRDAĞ Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler