Ben bilirim

DEĞİRMENÖZÜ nereye bağlı?, DEĞİRMENÖZÜ nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE BOLU GÖYNÜK MERKEZ DEĞİRMENÖZÜ köyü 14 374
TURKIYE KASTAMONU DADAY MERKEZ DEĞİRMENÖZÜ köyü 37 366
TURKIYE KIRŞEHİR KAMAN MERKEZ DEĞİRMENÖZÜ köyü 40 386
TURKIYE KONYA KULU MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE KÜTAHYA MERKEZ MERKEZ İHSANİYE 43 274
TURKIYE BOLU MERKEZ MERKEZ ÇAMYAYLA 14 374
TURKIYE BOLU MERKEZ MERKEZ ÇAMYAYLA 14 374
TURKIYE ANTALYA MANAVGAT MERKEZ MERKEZ 7 242
DEĞİRMENÖZÜ Nereye bağlı

DEĞİRMENÖZÜ Nerede

DEĞİRMENÖZÜ Ne tarafta

DEĞİRMENÖZÜ Hangi Bölgede


DEĞİRMENÖZÜ köyü, MERKEZ bucağı, GÖYNÜK ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir. DEĞİRMENÖZÜ Karedeniz bölgesindedir.
DEĞİRMENÖZÜ köyü, MERKEZ bucağı, DADAY ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. DEĞİRMENÖZÜ Karedeniz bölgesindedir.
DEĞİRMENÖZÜ köyü, MERKEZ bucağı, KAMAN ilçesi ve KIRŞEHİR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :40 olup, Telefon Alan Kodu : 386 dir. DEĞİRMENÖZÜ İç Anadolu bölgesindedir.
DEĞİRMENÖZÜ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KULU ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.DEĞİRMENÖZÜ İç Anadolu bölgesindedir.
DEĞİRMENÖZÜ mahallesi, İHSANİYE köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir.DEĞİRMENÖZÜ Ege bölgesindedir.
DEĞİRMENÖZÜ mahallesi, ÇAMYAYLA köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.DEĞİRMENÖZÜ Karedeniz bölgesindedir.
DEĞİRMENÖZÜ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MANAVGAT ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.DEĞİRMENÖZÜ Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler