Ben bilirim

DEĞİRMENLİ nereye bağlı?, DEĞİRMENLİ nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE NİĞDE MERKEZ MERKEZ DEĞİRMENLİ köyü 51 388
TURKIYE TOKAT ERBAA MERKEZ DEĞİRMENLİ köyü 60 356
TURKIYE ARDAHAN MERKEZ MERKEZ DEĞİRMENLİ köyü 75 478
TURKIYE KARAMAN ERMENEK MERKEZ MERKEZ 70 338
TURKIYE DİYARBAKIR DİCLE MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE DİYARBAKIR ÇERMİK MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE KONYA SARAYÖNÜ MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE GİRESUN KEŞAP MERKEZ SÜRMENLİ 28 454
TURKIYE ERZURUM ŞENKAYA MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE ERZURUM İSPİR MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE BURSA YILDIRIM MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE ERZURUM ÇAT MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE ADANA CEYHAN MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE BALIKESİR BİGADİÇ MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE ANTALYA MANAVGAT MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE ANTALYA AKSEKİ MERKEZ MERKEZ 7 242
DEĞİRMENLİ Nereye bağlı

DEĞİRMENLİ Nerede

DEĞİRMENLİ Ne tarafta

DEĞİRMENLİ Hangi Bölgede


DEĞİRMENLİ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve NİĞDE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :51 olup, Telefon Alan Kodu : 388 dir. DEĞİRMENLİ İç Anadolu bölgesindedir.
DEĞİRMENLİ köyü, MERKEZ bucağı, ERBAA ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir. DEĞİRMENLİ Karedeniz bölgesindedir.
DEĞİRMENLİ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ARDAHAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :75 olup, Telefon Alan Kodu : 478 dir. DEĞİRMENLİ Doğu Anadolu bölgesindedir.
DEĞİRMENLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DİCLE ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.DEĞİRMENLİ Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
DEĞİRMENLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇERMİK ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.DEĞİRMENLİ Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
DEĞİRMENLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SARAYÖNÜ ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.DEĞİRMENLİ İç Anadolu bölgesindedir.
DEĞİRMENLİ mahallesi, SÜRMENLİ köyü, MERKEZ bucağı, KEŞAP ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.DEĞİRMENLİ Karedeniz bölgesindedir.
DEĞİRMENLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İSPİR ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.DEĞİRMENLİ Doğu Anadolu bölgesindedir.
DEĞİRMENLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇAT ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.DEĞİRMENLİ Doğu Anadolu bölgesindedir.
DEĞİRMENLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, CEYHAN ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.DEĞİRMENLİ Akdeniz bölgesindedir.
DEĞİRMENLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BİGADİÇ ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.DEĞİRMENLİ Marmara bölgesindedir.
DEĞİRMENLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MANAVGAT ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.DEĞİRMENLİ Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler