Ben bilirim

DEĞİRMENDERE nereye bağlı?, DEĞİRMENDERE nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE OSMANİYE KADİRLİ MERKEZ DEĞİRMENDERE köyü 80 328
TURKIYE BOLU MERKEZ MERKEZ DEĞİRMENDERESİ köyü 14 374
TURKIYE ÇORUM MERKEZ MERKEZ DEĞİRMENDERE köyü 19 364
TURKIYE ÇORUM ALACA MERKEZ DEĞİRMENDERE köyü 19 364
TURKIYE AFYONKARAHİSAR MERKEZ MERKEZ DEĞİRMENDERE köyü 3 272
TURKIYE KARS KAĞIZMAN MERKEZ DEĞİRMENDERE köyü 36 474
TURKIYE AMASYA MERKEZ MERKEZ DEĞİRMENDERE köyü 5 358
TURKIYE KÜTAHYA ŞAPHANE MERKEZ DEĞİRMENDERE köyü 43 274
TURKIYE SAKARYA ERENLER MERKEZ MERKEZ 54 264
TURKIYE MERSİN TOROSLAR MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE BATMAN KOZLUK MERKEZ MERKEZ 72 488
TURKIYE ZONGULDAK ALAPLI MERKEZ BELEN 67 372
TURKIYE RİZE MERKEZ MERKEZ MERKEZ 53 464
TURKIYE TUNCELİ OVACIK MERKEZ YENİSÖĞÜT 62 428
TURKIYE SİVAS İMRANLI MERKEZ ORTAKÖY 58 346
TURKIYE DİYARBAKIR ERGANİ MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE KOCAELİ GÖLCÜK MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE KOCAELİ GÖLCÜK MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ GÖKSUN MERKEZ MERKEZ 46 344
TURKIYE KARS KAĞIZMAN KÖTEK TUNÇKAYA 36 474
TURKIYE İZMİR MENDERES MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İZMİR MENDERES MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İZMİR MENDERES MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İZMİR MENEMEN MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE ÇORUM KARGI HACIHAMZA HACIHAMZA 19 364
TURKIYE ELAZIĞ KARAKOÇAN ÇAN ALABAL 23 424
TURKIYE ÇANAKKALE MERKEZ MERKEZ ELMACIK 17 286
TURKIYE ÇANAKKALE AYVACIK KÜÇÜKKUYU ADATEPE 17 286
TURKIYE ELAZIĞ MERKEZ İÇME ŞEYHACI 23 424
TURKIYE ERZURUM İSPİR MERKEZ MERKEZ 25 442
TURKIYE ERZİNCAN ÜZÜMLÜ TANYELİ PELİTLİ 24 446
TURKIYE ERZİNCAN KEMALİYE BAŞPINAR AŞAĞIUMUTLU 24 446
TURKIYE ADANA CEYHAN MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE TRABZON ORTAHİSAR MERKEZ MERKEZ 61 462
TURKIYE AĞRI TUTAK MERKEZ KARAKUYU 4 472
TURKIYE BALIKESİR BALYA MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE AYDIN KUŞADASI MERKEZ MERKEZ 9 256
TURKIYE BİNGÖL SOLHAN YENİBAŞAK GENÇTAVUS 12 426
TURKIYE ARTVİN ARHAVİ MERKEZ ULUKENT 8 466
TURKIYE ANTALYA ALANYA MERKEZ MERKEZ 7 242
DEĞİRMENDERE Nereye bağlı

DEĞİRMENDERE Nerede

DEĞİRMENDERE Ne tarafta

DEĞİRMENDERE Hangi Bölgede


DEĞİRMENDERE köyü, MERKEZ bucağı, KADİRLİ ilçesi ve OSMANİYE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :80 olup, Telefon Alan Kodu : 328 dir. DEĞİRMENDERE Akdeniz bölgesindedir.
DEĞİRMENDERE köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir köydür. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir. DEĞİRMENDERE Karedeniz bölgesindedir.
DEĞİRMENDERE köyü, MERKEZ bucağı, ALACA ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir köydür. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir. DEĞİRMENDERE Karedeniz bölgesindedir.
DEĞİRMENDERE köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir. DEĞİRMENDERE Ege bölgesindedir.
DEĞİRMENDERE köyü, MERKEZ bucağı, KAĞIZMAN ilçesi ve KARS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :36 olup, Telefon Alan Kodu : 474 dir. DEĞİRMENDERE Doğu Anadolu bölgesindedir.
DEĞİRMENDERE köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve AMASYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :5 olup, Telefon Alan Kodu : 358 dir. DEĞİRMENDERE Karedeniz bölgesindedir.
DEĞİRMENDERE köyü, MERKEZ bucağı, ŞAPHANE ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir. DEĞİRMENDERE Ege bölgesindedir.
DEĞİRMENDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ERENLER ilçesi ve SAKARYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :54 olup, Telefon Alan Kodu : 264 dir.DEĞİRMENDERE Marmara bölgesindedir.
DEĞİRMENDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TOROSLAR ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.DEĞİRMENDERE Akdeniz bölgesindedir.
DEĞİRMENDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KOZLUK ilçesi ve BATMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :72 olup, Telefon Alan Kodu : 488 dir.DEĞİRMENDERE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
DEĞİRMENDERE mahallesi, BELEN köyü, MERKEZ bucağı, ALAPLI ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.DEĞİRMENDERE Karedeniz bölgesindedir.
DEĞİRMENDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir.DEĞİRMENDERE Karedeniz bölgesindedir.
DEĞİRMENDERE mahallesi, YENİSÖĞÜT köyü, MERKEZ bucağı, OVACIK ilçesi ve TUNCELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :62 olup, Telefon Alan Kodu : 428 dir.DEĞİRMENDERE Doğu Anadolu bölgesindedir.
DEĞİRMENDERE mahallesi, ORTAKÖY köyü, MERKEZ bucağı, İMRANLI ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir.DEĞİRMENDERE İç Anadolu bölgesindedir.
DEĞİRMENDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ERGANİ ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.DEĞİRMENDERE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
DEĞİRMENDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GÖKSUN ilçesi ve KAHRAMANMARAŞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :46 olup, Telefon Alan Kodu : 344 dir.DEĞİRMENDERE Akdeniz bölgesindedir.
DEĞİRMENDERE mahallesi, TUNÇKAYA köyü, KÖTEK bucağı, KAĞIZMAN ilçesi ve KARS şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :36 olup, Telefon Alan Kodu : 474 dir.DEĞİRMENDERE Doğu Anadolu bölgesindedir.
DEĞİRMENDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MENEMEN ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.DEĞİRMENDERE Ege bölgesindedir.
DEĞİRMENDERE mahallesi, HACIHAMZA köyü, HACIHAMZA bucağı, KARGI ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir.DEĞİRMENDERE Karedeniz bölgesindedir.
DEĞİRMENDERE mahallesi, ALABAL köyü, ÇAN bucağı, KARAKOÇAN ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir.DEĞİRMENDERE Doğu Anadolu bölgesindedir.
DEĞİRMENDERE mahallesi, ELMACIK köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir.DEĞİRMENDERE Marmara bölgesindedir.
DEĞİRMENDERE mahallesi, ŞEYHACI köyü, İÇME bucağı, MERKEZ ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir.DEĞİRMENDERE Doğu Anadolu bölgesindedir.
DEĞİRMENDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İSPİR ilçesi ve ERZURUM şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :25 olup, Telefon Alan Kodu : 442 dir.DEĞİRMENDERE Doğu Anadolu bölgesindedir.
DEĞİRMENDERE mahallesi, PELİTLİ köyü, TANYELİ bucağı, ÜZÜMLÜ ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir.DEĞİRMENDERE Doğu Anadolu bölgesindedir.
DEĞİRMENDERE mahallesi, AŞAĞIUMUTLU köyü, BAŞPINAR bucağı, KEMALİYE ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir.DEĞİRMENDERE Doğu Anadolu bölgesindedir.
DEĞİRMENDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, CEYHAN ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.DEĞİRMENDERE Akdeniz bölgesindedir.
DEĞİRMENDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ORTAHİSAR ilçesi ve TRABZON şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :61 olup, Telefon Alan Kodu : 462 dir.DEĞİRMENDERE Karedeniz bölgesindedir.
DEĞİRMENDERE mahallesi, KARAKUYU köyü, MERKEZ bucağı, TUTAK ilçesi ve AĞRI şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :4 olup, Telefon Alan Kodu : 472 dir.DEĞİRMENDERE Doğu Anadolu bölgesindedir.
DEĞİRMENDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BALYA ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.DEĞİRMENDERE Marmara bölgesindedir.
DEĞİRMENDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KUŞADASI ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.DEĞİRMENDERE Ege bölgesindedir.
DEĞİRMENDERE mahallesi, GENÇTAVUS köyü, YENİBAŞAK bucağı, SOLHAN ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir.DEĞİRMENDERE Doğu Anadolu bölgesindedir.
DEĞİRMENDERE mahallesi, ULUKENT köyü, MERKEZ bucağı, ARHAVİ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.DEĞİRMENDERE Karedeniz bölgesindedir.
DEĞİRMENDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALANYA ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.DEĞİRMENDERE Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler