Ben bilirim

DEĞİRMENCİK nereye bağlı?, DEĞİRMENCİK nerede?

DEĞİRMENCİK nereye bağlı, DEĞİRMENCİK nerede? DEĞİRMENCİK köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlıdır. DEĞİRMENCİK köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE BAYBURT MERKEZ MERKEZ DEĞİRMENCİK köyü 69 458
TURKIYE KARABÜK SAFRANBOLU MERKEZ DEĞİRMENCİK köyü 78 372
TURKIYE ÇANAKKALE BİGA KARABİGA DEĞİRMENCİK köyü 17 286
TURKIYE KASTAMONU DADAY MERKEZ DEĞİRMENCİK köyü 37 366
TURKIYE KIRKLARELİ MERKEZ MERKEZ DEĞİRMENCİK köyü 39 288
TURKIYE BARTIN ULUS MERKEZ ELMACIK 74 378
TURKIYE SAKARYA FERİZLİ MERKEZ MERKEZ 54 264
TURKIYE TRABZON ARAKLI MERKEZ MERKEZ 61 462
TURKIYE MARDİN NUSAYBİN MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE GAZİANTEP İSLAHİYE MERKEZ MERKEZ 27 342
TURKIYE ARTVİN YUSUFELİ MERKEZ DEMİRKÖY 8 466
DEĞİRMENCİK Nereye bağlı

DEĞİRMENCİK Nerede

DEĞİRMENCİK Ne tarafta

DEĞİRMENCİK Hangi Bölgede


DEĞİRMENCİK köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BAYBURT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :69 olup, Telefon Alan Kodu : 458 dir. DEĞİRMENCİK Karedeniz bölgesindedir.
DEĞİRMENCİK köyü, MERKEZ bucağı, SAFRANBOLU ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. DEĞİRMENCİK Karedeniz bölgesindedir.
DEĞİRMENCİK köyü, KARABİGA bucağı, BİGA ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir. DEĞİRMENCİK Marmara bölgesindedir.
DEĞİRMENCİK köyü, MERKEZ bucağı, DADAY ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir. DEĞİRMENCİK Karedeniz bölgesindedir.
DEĞİRMENCİK köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :39 olup, Telefon Alan Kodu : 288 dir. DEĞİRMENCİK Marmara bölgesindedir.
DEĞİRMENCİK mahallesi, ELMACIK köyü, MERKEZ bucağı, ULUS ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.DEĞİRMENCİK Karedeniz bölgesindedir.
DEĞİRMENCİK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, FERİZLİ ilçesi ve SAKARYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :54 olup, Telefon Alan Kodu : 264 dir.DEĞİRMENCİK Marmara bölgesindedir.
DEĞİRMENCİK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ARAKLI ilçesi ve TRABZON şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :61 olup, Telefon Alan Kodu : 462 dir.DEĞİRMENCİK Karedeniz bölgesindedir.
DEĞİRMENCİK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NUSAYBİN ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.DEĞİRMENCİK Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
DEĞİRMENCİK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İSLAHİYE ilçesi ve GAZİANTEP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :27 olup, Telefon Alan Kodu : 342 dir.DEĞİRMENCİK Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
DEĞİRMENCİK mahallesi, DEMİRKÖY köyü, MERKEZ bucağı, YUSUFELİ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.DEĞİRMENCİK Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler