Ben bilirim

DEĞERLİ nereye bağlı?, DEĞERLİ nerede?

DEĞERLİ nereye bağlı, DEĞERLİ nerede? DEĞERLİ köyü, MERKEZ bucağı, YÜKSEKOVA ilçesi ve HAKKARİ şehrine bağlıdır. DEĞERLİ köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE MUŞ VARTO KARAKÖY DEĞERLİ köyü 49 436
TURKIYE HAKKARİ YÜKSEKOVA MERKEZ DEĞERLİ köyü 30 438
TURKIYE MARDİN DARGEÇİT MERKEZ MERKEZ 47 482
DEĞERLİ Nereye bağlı

DEĞERLİ Nerede

DEĞERLİ Ne tarafta

DEĞERLİ Hangi Bölgede


DEĞERLİ köyü, KARAKÖY bucağı, VARTO ilçesi ve MUŞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :49 olup, Telefon Alan Kodu : 436 dir. DEĞERLİ 17430 bölgesindedir.
DEĞERLİ köyü, MERKEZ bucağı, YÜKSEKOVA ilçesi ve HAKKARİ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :30 olup, Telefon Alan Kodu : 438 dir. DEĞERLİ 21938 bölgesindedir.
DEĞERLİ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DARGEÇİT ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.DEĞERLİ 14464 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler