Ben bilirim

DEDEOĞLU nereye bağlı?, DEDEOĞLU nerede?

DEDEOĞLU nereye bağlı, DEDEOĞLU nerede? DEDEOĞLU köyü, DOĞANBEYLİ bucağı, KEMAH ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlıdır. DEDEOĞLU köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ZONGULDAK DEVREK MERKEZ DEDEOĞLU köyü 67 372
TURKIYE ERZİNCAN KEMAH DOĞANBEYLİ DEDEOĞLU köyü 24 446
TURKIYE KASTAMONU TAŞKÖPRÜ MERKEZ KARADEDEOĞLU köyü 37 366
TURKIYE BARTIN ULUS KUMLUCA CEYÜPLER 74 378
TURKIYE SİNOP MERKEZ KABALI MELİKŞAH 57 368
DEDEOĞLU Nereye bağlı

DEDEOĞLU Nerede

DEDEOĞLU Ne tarafta

DEDEOĞLU Hangi Bölgede


DEDEOĞLU köyü, MERKEZ bucağı, DEVREK ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. DEDEOĞLU Karedeniz bölgesindedir.
DEDEOĞLU köyü, DOĞANBEYLİ bucağı, KEMAH ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir. DEDEOĞLU Doğu Anadolu bölgesindedir.
DEDEOĞLU mahallesi, CEYÜPLER köyü, KUMLUCA bucağı, ULUS ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.DEDEOĞLU Karedeniz bölgesindedir.
DEDEOĞLU mahallesi, MELİKŞAH köyü, KABALI bucağı, MERKEZ ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.DEDEOĞLU Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler