Ben bilirim

DEDELER nereye bağlı?, DEDELER nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ZONGULDAK EREĞLİ MERKEZ DEDELER köyü 67 372
TURKIYE ŞIRNAK SİLOPİ MERKEZ DEDELER köyü 73 486
TURKIYE BOLU GÖYNÜK MERKEZ DEDELER köyü 14 374
TURKIYE BOLU MUDURNU MERKEZ DEDELER köyü 14 374
TURKIYE BOLU SEBEN MERKEZ DEDELER köyü 14 374
TURKIYE ÇANAKKALE MERKEZ KİRAZLI DEDELER köyü 17 286
TURKIYE HAKKARİ YÜKSEKOVA MERKEZ DEDELER köyü 30 438
TURKIYE DÜZCE MERKEZ MERKEZ MERKEZ 81 380
TURKIYE ZONGULDAK ÇAYCUMA MERKEZ KARAMUSA 67 372
TURKIYE UŞAK MERKEZ MERKEZ PAÇACILAR 64 276
TURKIYE SAKARYA AKYAZI MERKEZ MERKEZ 54 264
TURKIYE KONYA ALTINEKİN MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ TÜRKOĞLU MERKEZ MERKEZ 46 344
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ TÜRKOĞLU MERKEZ MERKEZ 46 344
TURKIYE MANİSA SELENDİ MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE KÜTAHYA TAVŞANLI MERKEZ MERKEZ 43 274
TURKIYE MERSİN TARSUS MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE MERSİN GÜLNAR MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE BURSA KELES MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BOLU MUDURNU MERKEZ SAMSAÇAVUŞ 14 374
TURKIYE BOLU SEBEN MERKEZ DEDELER 14 374
TURKIYE BALIKESİR SINDIRGI MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE AYDIN KARACASU MERKEZ MERKEZ 9 256
TURKIYE ANKARA ÇUBUK MERKEZ MERKEZ 6 312
DEDELER Nereye bağlı

DEDELER Nerede

DEDELER Ne tarafta

DEDELER Hangi Bölgede


DEDELER köyü, MERKEZ bucağı, EREĞLİ ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. DEDELER Karedeniz bölgesindedir.
DEDELER köyü, MERKEZ bucağı, SİLOPİ ilçesi ve ŞIRNAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :73 olup, Telefon Alan Kodu : 486 dir. DEDELER Doğu Anadolu bölgesindedir.
DEDELER köyü, MERKEZ bucağı, GÖYNÜK ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir. DEDELER Karedeniz bölgesindedir.
DEDELER köyü, MERKEZ bucağı, MUDURNU ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir. DEDELER Karedeniz bölgesindedir.
DEDELER köyü, MERKEZ bucağı, SEBEN ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir. DEDELER Karedeniz bölgesindedir.
DEDELER köyü, KİRAZLI bucağı, MERKEZ ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir. DEDELER Marmara bölgesindedir.
DEDELER köyü, MERKEZ bucağı, YÜKSEKOVA ilçesi ve HAKKARİ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :30 olup, Telefon Alan Kodu : 438 dir. DEDELER Doğu Anadolu bölgesindedir.
DEDELER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve DÜZCE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :81 olup, Telefon Alan Kodu : 380 dir.DEDELER Karedeniz bölgesindedir.
DEDELER mahallesi, KARAMUSA köyü, MERKEZ bucağı, ÇAYCUMA ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.DEDELER Karedeniz bölgesindedir.
DEDELER mahallesi, PAÇACILAR köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve UŞAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :64 olup, Telefon Alan Kodu : 276 dir.DEDELER Ege bölgesindedir.
DEDELER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKYAZI ilçesi ve SAKARYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :54 olup, Telefon Alan Kodu : 264 dir.DEDELER Marmara bölgesindedir.
DEDELER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALTINEKİN ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.DEDELER İç Anadolu bölgesindedir.
DEDELER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TÜRKOĞLU ilçesi ve KAHRAMANMARAŞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :46 olup, Telefon Alan Kodu : 344 dir.DEDELER Akdeniz bölgesindedir.
DEDELER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SELENDİ ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.DEDELER Ege bölgesindedir.
DEDELER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TAVŞANLI ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir.DEDELER Ege bölgesindedir.
DEDELER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TARSUS ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.DEDELER Akdeniz bölgesindedir.
DEDELER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GÜLNAR ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.DEDELER Akdeniz bölgesindedir.
DEDELER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KELES ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.DEDELER Marmara bölgesindedir.
DEDELER mahallesi, SAMSAÇAVUŞ köyü, MERKEZ bucağı, MUDURNU ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.DEDELER Karedeniz bölgesindedir.
DEDELER köyü, MERKEZ bucağı, SEBEN ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir köydür. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir. DEDELER Karedeniz bölgesindedir.
DEDELER mahallesi, DEDELER köyü, MERKEZ bucağı, SEBEN ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.DEDELER Karedeniz bölgesindedir.
DEDELER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SINDIRGI ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.DEDELER Marmara bölgesindedir.
DEDELER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARACASU ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.DEDELER Ege bölgesindedir.
DEDELER mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇUBUK ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.DEDELER İç Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler