Ben bilirim

DEDEKÖY nereye bağlı?, DEDEKÖY nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE AMASYA HAMAMÖZÜ MERKEZ DEDEKÖY köyü 5 358
TURKIYE KÜTAHYA GEDİZ MERKEZ DEDEKÖY köyü 43 274
TURKIYE ŞANLIURFA VİRANŞEHİR MERKEZ MERKEZ 63 414
TURKIYE DİYARBAKIR DİCLE MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE MALATYA KALE MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE MALATYA AKÇADAĞ MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE AYDIN KOÇARLI MERKEZ MERKEZ 9 256
DEDEKÖY Nereye bağlı

DEDEKÖY Nerede

DEDEKÖY Ne tarafta

DEDEKÖY Hangi Bölgede


DEDEKÖY köyü, MERKEZ bucağı, HAMAMÖZÜ ilçesi ve AMASYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :5 olup, Telefon Alan Kodu : 358 dir. DEDEKÖY Karedeniz bölgesindedir.
DEDEKÖY köyü, MERKEZ bucağı, GEDİZ ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir. DEDEKÖY Ege bölgesindedir.
DEDEKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, VİRANŞEHİR ilçesi ve ŞANLIURFA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :63 olup, Telefon Alan Kodu : 414 dir.DEDEKÖY Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
DEDEKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DİCLE ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.DEDEKÖY Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
DEDEKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KALE ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.DEDEKÖY Doğu Anadolu bölgesindedir.
DEDEKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKÇADAĞ ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.DEDEKÖY Doğu Anadolu bölgesindedir.
DEDEKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KOÇARLI ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.DEDEKÖY Ege bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler