Ben bilirim

DAVUTLU nereye bağlı?, DAVUTLU nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİNOP AYANCIK MERKEZ DAVUTLU köyü 57 368
TURKIYE YOZGAT AKDAĞMADENİ MERKEZ DAVUTLU köyü 66 354
TURKIYE AKSARAY AĞAÇÖREN MERKEZ HACIAHMETLİDAVUTLU köyü 68 382
TURKIYE KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ BÜYÜKKARIŞTIRAN DAVUTLU köyü 39 288
TURKIYE OSMANİYE SUMBAS MERKEZ AKDAM 80 328
TURKIYE SAKARYA ADAPAZARI MERKEZ MERKEZ 54 264
TURKIYE NEVŞEHİR ÜRGÜP MERKEZ MUSTAFAPAŞA 50 384
TURKIYE GÜMÜŞHANE TORUL MERKEZ BAHÇELİK 29 456
TURKIYE ANKARA ŞEREFLİKOÇHİSAR MERKEZ MERKEZ 6 312
TURKIYE ANKARA ŞEREFLİKOÇHİSAR MERKEZ MERKEZ 6 312
DAVUTLU Nereye bağlı

DAVUTLU Nerede

DAVUTLU Ne tarafta

DAVUTLU Hangi Bölgede


DAVUTLU köyü, MERKEZ bucağı, AYANCIK ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir köydür. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir. DAVUTLU Karedeniz bölgesindedir.
DAVUTLU köyü, MERKEZ bucağı, AKDAĞMADENİ ilçesi ve YOZGAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :66 olup, Telefon Alan Kodu : 354 dir. DAVUTLU İç Anadolu bölgesindedir.
DAVUTLU köyü, BÜYÜKKARIŞTIRAN bucağı, LÜLEBURGAZ ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :39 olup, Telefon Alan Kodu : 288 dir. DAVUTLU Marmara bölgesindedir.
DAVUTLU mahallesi, AKDAM köyü, MERKEZ bucağı, SUMBAS ilçesi ve OSMANİYE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :80 olup, Telefon Alan Kodu : 328 dir.DAVUTLU Akdeniz bölgesindedir.
DAVUTLU mahallesi, MUSTAFAPAŞA köyü, MERKEZ bucağı, ÜRGÜP ilçesi ve NEVŞEHİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :50 olup, Telefon Alan Kodu : 384 dir.DAVUTLU İç Anadolu bölgesindedir.
DAVUTLU mahallesi, BAHÇELİK köyü, MERKEZ bucağı, TORUL ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir.DAVUTLU Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler