Ben bilirim

DAVUTLAR nereye bağlı?, DAVUTLAR nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE UŞAK EŞME MERKEZ DAVUTLAR köyü 64 276
TURKIYE ZONGULDAK EREĞLİ MERKEZ DAVUTLAR köyü 67 372
TURKIYE KARABÜK MERKEZ MERKEZ DAVUTLAR köyü 78 372
TURKIYE ÇANKIRI YAPRAKLI İKİZÖREN DAVUTLAR köyü 18 376
TURKIYE BARTIN MERKEZ KOZCAĞIZ ÇAYBÜKÜ 74 378
TURKIYE BARTIN ULUS MERKEZ DODURGA 74 378
TURKIYE ZONGULDAK ALAPLI MERKEZ KASIMLI 67 372
TURKIYE MANİSA SARIGÖL MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE KASTAMONU DEVREKANİ MERKEZ TEKKEKIZILLAR 37 366
TURKIYE BURSA KELES MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE BOLU MUDURNU MERKEZ GÜVEYTEPE 14 374
TURKIYE MANİSA YUNUSEMRE MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE BALIKESİR KARESİ MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE BALIKESİR BİGADİÇ MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE AYDIN KUŞADASI MERKEZ MERKEZ 9 256
TURKIYE ARTVİN ŞAVŞAT MERKEZ CİRİTDÜZÜ 8 466
DAVUTLAR Nereye bağlı

DAVUTLAR Nerede

DAVUTLAR Ne tarafta

DAVUTLAR Hangi Bölgede


DAVUTLAR köyü, MERKEZ bucağı, EŞME ilçesi ve UŞAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :64 olup, Telefon Alan Kodu : 276 dir. DAVUTLAR Ege bölgesindedir.
DAVUTLAR köyü, MERKEZ bucağı, EREĞLİ ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. DAVUTLAR Karedeniz bölgesindedir.
DAVUTLAR köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir. DAVUTLAR Karedeniz bölgesindedir.
DAVUTLAR köyü, İKİZÖREN bucağı, YAPRAKLI ilçesi ve ÇANKIRI şehrine bağlı bir köydür. Plakası :18 olup, Telefon Alan Kodu : 376 dir. DAVUTLAR İç Anadolu bölgesindedir.
DAVUTLAR mahallesi, ÇAYBÜKÜ köyü, KOZCAĞIZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.DAVUTLAR Karedeniz bölgesindedir.
DAVUTLAR mahallesi, DODURGA köyü, MERKEZ bucağı, ULUS ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.DAVUTLAR Karedeniz bölgesindedir.
DAVUTLAR mahallesi, KASIMLI köyü, MERKEZ bucağı, ALAPLI ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.DAVUTLAR Karedeniz bölgesindedir.
DAVUTLAR mahallesi, TEKKEKIZILLAR köyü, MERKEZ bucağı, DEVREKANİ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.DAVUTLAR Karedeniz bölgesindedir.
DAVUTLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KELES ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.DAVUTLAR Marmara bölgesindedir.
DAVUTLAR mahallesi, GÜVEYTEPE köyü, MERKEZ bucağı, MUDURNU ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.DAVUTLAR Karedeniz bölgesindedir.
DAVUTLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YUNUSEMRE ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.DAVUTLAR Ege bölgesindedir.
DAVUTLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARESİ ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.DAVUTLAR Marmara bölgesindedir.
DAVUTLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BİGADİÇ ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.DAVUTLAR Marmara bölgesindedir.
DAVUTLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KUŞADASI ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.DAVUTLAR Ege bölgesindedir.
DAVUTLAR mahallesi, CİRİTDÜZÜ köyü, MERKEZ bucağı, ŞAVŞAT ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.DAVUTLAR Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler