Ben bilirim

DATÇA nereye bağlı?, DATÇA nerede?

DATÇA nereye bağlı?, DATÇA nerede?, DATÇA nerenin ilçesi? DATÇA ilçesi MUĞLA ilinin 11 ilçesinden birisidir. DATÇA ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda DATÇA ilçesinin harita üzerindeki konumunu, DATÇA ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. DATÇA ilçesinin Trafik plaka kodu 48 ve Telefon alan kodu 252 dır.

Aşağıdaki tabloda DATÇA ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve DATÇA ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE MUĞLA DATÇA ilçesi 48 252
TURKIYE BARTIN KURUCAŞİLE MERKEZ DİZLERMEZECİ 74 378
TURKIYE MUĞLA DATÇA MERKEZ MERKEZ 48 252

DATÇA ilçesine bağlı bucaklar
MERKEZ
DATÇA ilçesine bağlı köyler
MERKEZ
DATÇA nerede - harita üzerindeki konumuDATÇA Nereye bağlı

DATÇA Nerede

DATÇA Ne tarafta

DATÇA Hangi Bölgede


DATÇA ilçesi, MUĞLA şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir. DATÇA Ege bölgesindedir.
DATÇA mahallesi, DİZLERMEZECİ köyü, MERKEZ bucağı, KURUCAŞİLE ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.DATÇA Karedeniz bölgesindedir.
DATÇA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DATÇA ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.DATÇA Ege bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 2,76

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler