Ben bilirim

DALLICA nereye bağlı?, DALLICA nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE BARTIN MERKEZ MERKEZ DALLICA köyü 74 378
TURKIYE BİNGÖL KİĞI MERKEZ DALLICA köyü 12 426
TURKIYE ELAZIĞ MERKEZ HIDIRBABA DALLICA köyü 23 424
TURKIYE ERZİNCAN KEMALİYE MERKEZ DALLICA köyü 24 446
TURKIYE ERZİNCAN TERCAN MERKEZ DALLICA köyü 24 446
TURKIYE DİYARBAKIR LİCE MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE ELAZIĞ MERKEZ HIDIRBABA DALLICA 23 424
TURKIYE BURSA MUSTAFAKEMALPAŞA MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE ELAZIĞ BASKİL AYDINLAR ALTINUŞAĞI 23 424
TURKIYE AYDIN NAZİLLİ MERKEZ MERKEZ 9 256
DALLICA Nereye bağlı

DALLICA Nerede

DALLICA Ne tarafta

DALLICA Hangi Bölgede


DALLICA köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir. DALLICA Karedeniz bölgesindedir.
DALLICA köyü, MERKEZ bucağı, KİĞI ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir köydür. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir. DALLICA Doğu Anadolu bölgesindedir.
DALLICA köyü, HIDIRBABA bucağı, MERKEZ ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir. DALLICA Doğu Anadolu bölgesindedir.
DALLICA köyü, MERKEZ bucağı, KEMALİYE ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir. DALLICA Doğu Anadolu bölgesindedir.
DALLICA köyü, MERKEZ bucağı, TERCAN ilçesi ve ERZİNCAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :24 olup, Telefon Alan Kodu : 446 dir. DALLICA Doğu Anadolu bölgesindedir.
DALLICA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, LİCE ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.DALLICA Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
DALLICA köyü, HIDIRBABA bucağı, MERKEZ ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir. DALLICA Doğu Anadolu bölgesindedir.
DALLICA mahallesi, DALLICA köyü, HIDIRBABA bucağı, MERKEZ ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir.DALLICA Doğu Anadolu bölgesindedir.
DALLICA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MUSTAFAKEMALPAŞA ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.DALLICA Marmara bölgesindedir.
DALLICA mahallesi, ALTINUŞAĞI köyü, AYDINLAR bucağı, BASKİL ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir.DALLICA Doğu Anadolu bölgesindedir.
DALLICA mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NAZİLLİ ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.DALLICA Ege bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler