Ben bilirim

DAĞDERE nereye bağlı?, DAĞDERE nerede?

Bağlı Olduğu
Ülke Eyalet Şehir İlçe Bucak Köy Mahalle Trafik Kodu Alan Kodu
TURKIYE DENİZLİ HONAZ MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE DENİZLİ HONAZ MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE KONYA SELÇUKLU MERKEZ MERKEZ 42 332
TURKIYE MANİSA AKHİSAR MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE İZMİR TİRE MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE BALIKESİR SINDIRGI MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE BALIKESİR SINDIRGI MERKEZ MERKEZ 10 266
DAĞDERE Nereye bağlı

DAĞDERE Nerede

DAĞDERE Ne tarafta

DAĞDERE Hangi Bölgede


DAĞDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, SELÇUKLU ilçesi ve KONYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :42 olup, Telefon Alan Kodu : 332 dir.DAĞDERE İç Anadolu bölgesindedir.
DAĞDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKHİSAR ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.DAĞDERE Ege bölgesindedir.
DAĞDERE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TİRE ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.DAĞDERE Ege bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Daha bir çok yenilikler ile karşısınızda olacağız bizi takip etmeye devam edin.

En Çok Aranan Yerler