Ben bilirim

ÇUKURBAĞ nereye bağlı?, ÇUKURBAĞ nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE MUŞ MERKEZ MERKEZ ÇUKURBAĞ köyü 49 436
TURKIYE NİĞDE ÇAMARDI MERKEZ ÇUKURBAĞ köyü 51 388
TURKIYE KARAMAN MERKEZ BUCAKKIŞLA ÇUKURBAĞ köyü 70 338
TURKIYE AĞRI PATNOS DEDELİ ÇUKURBAĞ köyü 4 472
TURKIYE KOCAELİ İZMİT MERKEZ MERKEZ 41 262
TURKIYE KARAMAN SARIVELİLER GÖKTEPE GÖKTEPE 70 338
TURKIYE TUNCELİ PERTEK MERKEZ SAĞMAN 62 428
TURKIYE TUNCELİ MERKEZ ÇİÇEKLİ ÇİMENLİ 62 428
TURKIYE MERSİN MUT MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE MERSİN TARSUS MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE ANTALYA KAŞ MERKEZ MERKEZ 7 242
ÇUKURBAĞ Nereye bağlı

ÇUKURBAĞ Nerede

ÇUKURBAĞ Ne tarafta

ÇUKURBAĞ Hangi Bölgede


ÇUKURBAĞ köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve MUŞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :49 olup, Telefon Alan Kodu : 436 dir. ÇUKURBAĞ Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÇUKURBAĞ köyü, MERKEZ bucağı, ÇAMARDI ilçesi ve NİĞDE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :51 olup, Telefon Alan Kodu : 388 dir. ÇUKURBAĞ İç Anadolu bölgesindedir.
ÇUKURBAĞ köyü, BUCAKKIŞLA bucağı, MERKEZ ilçesi ve KARAMAN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :70 olup, Telefon Alan Kodu : 338 dir. ÇUKURBAĞ İç Anadolu bölgesindedir.
ÇUKURBAĞ köyü, DEDELİ bucağı, PATNOS ilçesi ve AĞRI şehrine bağlı bir köydür. Plakası :4 olup, Telefon Alan Kodu : 472 dir. ÇUKURBAĞ Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÇUKURBAĞ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İZMİT ilçesi ve KOCAELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :41 olup, Telefon Alan Kodu : 262 dir.ÇUKURBAĞ Marmara bölgesindedir.
ÇUKURBAĞ mahallesi, GÖKTEPE köyü, GÖKTEPE bucağı, SARIVELİLER ilçesi ve KARAMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :70 olup, Telefon Alan Kodu : 338 dir.ÇUKURBAĞ İç Anadolu bölgesindedir.
ÇUKURBAĞ mahallesi, SAĞMAN köyü, MERKEZ bucağı, PERTEK ilçesi ve TUNCELİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :62 olup, Telefon Alan Kodu : 428 dir.ÇUKURBAĞ Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÇUKURBAĞ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MUT ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.ÇUKURBAĞ Akdeniz bölgesindedir.
ÇUKURBAĞ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TARSUS ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.ÇUKURBAĞ Akdeniz bölgesindedir.
ÇUKURBAĞ mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KAŞ ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.ÇUKURBAĞ Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler