Ben bilirim

ÇORUM nereye bağlı?, ÇORUM nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ÇORUM 19 364
TURKIYE UŞAK BANAZ MERKEZ CORUM köyü 64 276
TURKIYE KASTAMONU MERKEZ MERKEZ ÇORUMLU köyü 37 366
TURKIYE DENİZLİ ACIPAYAM MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE KASTAMONU ARAÇ MERKEZ SERDAR 37 366

ÇORUM harita üzerindeki konumunu aşağıda görebilirsiniz.

ÇORUM Nereye bağlı

ÇORUM Nerede

ÇORUM Ne tarafta

ÇORUM Hangi Bölgede


CORUM köyü, MERKEZ bucağı, BANAZ ilçesi ve UŞAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :64 olup, Telefon Alan Kodu : 276 dir. CORUM 16592 bölgesindedir.
CORUM mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ACIPAYAM ilçesi ve DENİZLİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :20 olup, Telefon Alan Kodu : 258 dir.CORUM 8902 bölgesindedir.
ÇORUM mahallesi, SERDAR köyü, MERKEZ bucağı, ARAÇ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.ÇORUM 16519 bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler