Ben bilirim

ÇORLU nereye bağlı?, ÇORLU nerede?

ÇORLU nereye bağlı?, ÇORLU nerede?, ÇORLU nerenin ilçesi? ÇORLU ilçesi TEKİRDAĞ ilinin 8 ilçesinden birisidir. ÇORLU ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda ÇORLU ilçesinin harita üzerindeki konumunu, ÇORLU ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. ÇORLU ilçesinin Trafik plaka kodu 59 ve Telefon alan kodu 282 dır.

Aşağıdaki tabloda ÇORLU ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve ÇORLU ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleSk/Cad.Trafik KoduAlan Kodu
TURKIYE TEKİRDAĞ ÇORLU ilçesi 59 282
TURKIYE BOLU KIBRISCIK MERKEZ ÇÖKELER 14 374
TURKIYE ADANA KARAİSALI MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE ADANA KARAİSALI MERKEZ MERKEZ 1 322
ÇORLU Nereye bağlı

ÇORLU Nerede

ÇORLU Ne tarafta

ÇORLU Hangi Bölgede


ÇORLU ilçesi, TEKİRDAĞ şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :59 olup, Telefon Alan Kodu : 282 dir. ÇORLU 1152 bölgesindedir. ÇORLU İstanbul'un Marmara yakasındadır.
ÇORLU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARAİSALI ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.ÇORLU 74652 bölgesindedir.
ÇORLU mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KARAİSALI ilçesi ve ADANA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :1 olup, Telefon Alan Kodu : 322 dir.ÇORLU 24292 bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 4,4

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler