Ben bilirim

ÇOLAKLI nereye bağlı?, ÇOLAKLI nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE OSMANİYE HASANBEYLİ MERKEZ ÇOLAKLI köyü 80 328
TURKIYE KARS SARIKAMIŞ KARAKURT ÇOLAKLI köyü 36 474
TURKIYE OSMANİYE KADİRLİ MERKEZ AŞAĞIBOZKUYU 80 328
TURKIYE RİZE ÇAYELİ MERKEZ GÜZELTEPE 53 464
TURKIYE TRABZON AKÇAABAT MERKEZ MERKEZ 61 462
TURKIYE MALATYA BATTALGAZİ MERKEZ MERKEZ 44 422
TURKIYE GİRESUN EYNESİL MERKEZ BALCILI 28 454
TURKIYE GİRESUN GÖRELE MERKEZ SAĞLIK 28 454
TURKIYE GİRESUN GÖRELE MERKEZ TÜRKELLİ 28 454
TURKIYE ELAZIĞ MERKEZ HARPUT KURTDERE 23 424
TURKIYE ANTALYA MANAVGAT MERKEZ MERKEZ 7 242
ÇOLAKLI Nereye bağlı

ÇOLAKLI Nerede

ÇOLAKLI Ne tarafta

ÇOLAKLI Hangi Bölgede


ÇOLAKLI köyü, MERKEZ bucağı, HASANBEYLİ ilçesi ve OSMANİYE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :80 olup, Telefon Alan Kodu : 328 dir. ÇOLAKLI Akdeniz bölgesindedir.
ÇOLAKLI köyü, KARAKURT bucağı, SARIKAMIŞ ilçesi ve KARS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :36 olup, Telefon Alan Kodu : 474 dir. ÇOLAKLI Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÇOLAKLI mahallesi, GÜZELTEPE köyü, MERKEZ bucağı, ÇAYELİ ilçesi ve RİZE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :53 olup, Telefon Alan Kodu : 464 dir.ÇOLAKLI Karedeniz bölgesindedir.
ÇOLAKLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKÇAABAT ilçesi ve TRABZON şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :61 olup, Telefon Alan Kodu : 462 dir.ÇOLAKLI Karedeniz bölgesindedir.
ÇOLAKLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BATTALGAZİ ilçesi ve MALATYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :44 olup, Telefon Alan Kodu : 422 dir.ÇOLAKLI Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÇOLAKLI mahallesi, BALCILI köyü, MERKEZ bucağı, EYNESİL ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.ÇOLAKLI Karedeniz bölgesindedir.
ÇOLAKLI mahallesi, SAĞLIK köyü, MERKEZ bucağı, GÖRELE ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.ÇOLAKLI Karedeniz bölgesindedir.
ÇOLAKLI mahallesi, TÜRKELLİ köyü, MERKEZ bucağı, GÖRELE ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.ÇOLAKLI Karedeniz bölgesindedir.
ÇOLAKLI mahallesi, KURTDERE köyü, HARPUT bucağı, MERKEZ ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir.ÇOLAKLI Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÇOLAKLI mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MANAVGAT ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.ÇOLAKLI Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler