Ben bilirim

ÇÖKEK nereye bağlı?, ÇÖKEK nerede?

ÇÖKEK nereye bağlı, ÇÖKEK nerede? ÇÖKEK köyü, MERKEZ bucağı, ÜRGÜP ilçesi ve NEVŞEHİR şehrine bağlıdır. ÇÖKEK köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE NEVŞEHİR ÜRGÜP MERKEZ ÇÖKEK köyü 50 384
TURKIYE DÜZCE KAYNAŞLI MERKEZ SARIÇÖKEK köyü 81 380
TURKIYE BİTLİS HİZAN MERKEZ ÇÖKEKYAZI köyü 13 434
TURKIYE SAKARYA ADAPAZARI MERKEZ MERKEZ 54 264
TURKIYE VAN ERCİŞ MERKEZ MERKEZ 65 432
TURKIYE SAMSUN TEKKEKÖY MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE ORDU AKKUŞ MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE DİYARBAKIR HAZRO MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE ISPARTA SÜTÇÜLER KASIMLAR KESME 32 246
TURKIYE GÜMÜŞHANE KÜRTÜN MERKEZ GÜRGENLİ 29 456
TURKIYE HATAY DEFNE MERKEZ MERKEZ 31 326
ÇÖKEK Nereye bağlı

ÇÖKEK Nerede

ÇÖKEK Ne tarafta

ÇÖKEK Hangi Bölgede


ÇÖKEK köyü, MERKEZ bucağı, ÜRGÜP ilçesi ve NEVŞEHİR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :50 olup, Telefon Alan Kodu : 384 dir. ÇÖKEK İç Anadolu bölgesindedir.
ÇÖKEK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKKUŞ ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.ÇÖKEK Karedeniz bölgesindedir.
ÇÖKEK mahallesi, KESME köyü, KASIMLAR bucağı, SÜTÇÜLER ilçesi ve ISPARTA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :32 olup, Telefon Alan Kodu : 246 dir.ÇÖKEK Akdeniz bölgesindedir.
ÇÖKEK mahallesi, GÜRGENLİ köyü, MERKEZ bucağı, KÜRTÜN ilçesi ve GÜMÜŞHANE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :29 olup, Telefon Alan Kodu : 456 dir.ÇÖKEK Karedeniz bölgesindedir.
ÇÖKEK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DEFNE ilçesi ve HATAY şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :31 olup, Telefon Alan Kodu : 326 dir.ÇÖKEK Akdeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler