Ben bilirim

ÇOBANLAR nereye bağlı?, ÇOBANLAR nerede?

ÇOBANLAR nereye bağlı?, ÇOBANLAR nerede?, ÇOBANLAR nerenin ilçesi? ÇOBANLAR ilçesi AFYONKARAHİSAR ilinin 18 ilçesinden birisidir. ÇOBANLAR ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda ÇOBANLAR ilçesinin harita üzerindeki konumunu, ÇOBANLAR ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. ÇOBANLAR ilçesinin Trafik plaka kodu 3 ve Telefon alan kodu 272 dır.

Aşağıdaki tabloda ÇOBANLAR ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve ÇOBANLAR ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE AFYONKARAHİSAR ÇOBANLAR ilçesi 3 272
TURKIYE SİNOP MERKEZ MERKEZ ÇOBANLAR köyü 57 368
TURKIYE ÇORUM KARGI MERKEZ ÇOBANLAR köyü 19 364
TURKIYE KÜTAHYA MERKEZ SABUNCUPINAR ÇOBANLAR köyü 43 274
TURKIYE KÜTAHYA TAVŞANLI MERKEZ ÇOBANLAR köyü 43 274
TURKIYE KARABÜK YENİCE MERKEZ YAZIKÖY 78 372
TURKIYE KARABÜK YENİCE MERKEZ YAZIKÖY 78 372
TURKIYE BARTIN MERKEZ MERKEZ AKMANLAR 74 378
TURKIYE ZONGULDAK EREĞLİ MERKEZ SOĞANLIYÖRÜK 67 372
TURKIYE ZONGULDAK ALAPLI MERKEZ GÜRPINAR 67 372
TURKIYE UŞAK EŞME MERKEZ KOLANKAYA 64 276
TURKIYE RİZE ÇAYELİ MERKEZ UZUNDERE 53 464
TURKIYE SİNOP BOYABAT MERKEZ DOĞUCA 57 368
TURKIYE MANİSA KIRKAĞAÇ MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE KÜTAHYA SİMAV MERKEZ YENİKÖY 43 274
TURKIYE İZMİR ÖDEMİŞ MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İZMİR BERGAMA MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE BOLU GEREDE MERKEZ GÖYNÜKÖREN 14 374
TURKIYE BURDUR BUCAK KOCAALİLER KARGI 15 248
TURKIYE BOLU MUDURNU MERKEZ KEÇİKIRAN 14 374
TURKIYE BALIKESİR İVRİNDİ MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE AYDIN NAZİLLİ MERKEZ MERKEZ 9 256
TURKIYE ANTALYA GAZİPAŞA MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE ANTALYA GAZİPAŞA MERKEZ MERKEZ 7 242

ÇOBANLAR ilçesine bağlı bucaklar
MERKEZ
ÇOBANLAR ilçesine bağlı köyler
AKKOYUNLU GÖYNÜK KALE KOCAÖZ MERKEZ
ÇOBANLAR nerede - harita üzerindeki konumuÇOBANLAR Nereye bağlı

ÇOBANLAR Nerede

ÇOBANLAR Ne tarafta

ÇOBANLAR Hangi Bölgede


ÇOBANLAR ilçesi, AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir. ÇOBANLAR Ege bölgesindedir.
ÇOBANLAR köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir köydür. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir. ÇOBANLAR Karedeniz bölgesindedir.
ÇOBANLAR köyü, MERKEZ bucağı, KARGI ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir köydür. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir. ÇOBANLAR Karedeniz bölgesindedir.
ÇOBANLAR köyü, SABUNCUPINAR bucağı, MERKEZ ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir. ÇOBANLAR Ege bölgesindedir.
ÇOBANLAR köyü, MERKEZ bucağı, TAVŞANLI ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir. ÇOBANLAR Ege bölgesindedir.
ÇOBANLAR mahallesi, YAZIKÖY köyü, MERKEZ bucağı, YENİCE ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.ÇOBANLAR Karedeniz bölgesindedir.
ÇOBANLAR mahallesi, YAZIKÖY köyü, MERKEZ bucağı, YENİCE ilçesi ve KARABÜK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :78 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.ÇOBANLAR Karedeniz bölgesindedir.
ÇOBANLAR mahallesi, AKMANLAR köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir.ÇOBANLAR Karedeniz bölgesindedir.
ÇOBANLAR mahallesi, SOĞANLIYÖRÜK köyü, MERKEZ bucağı, EREĞLİ ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.ÇOBANLAR Karedeniz bölgesindedir.
ÇOBANLAR mahallesi, GÜRPINAR köyü, MERKEZ bucağı, ALAPLI ilçesi ve ZONGULDAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :67 olup, Telefon Alan Kodu : 372 dir.ÇOBANLAR Karedeniz bölgesindedir.
ÇOBANLAR mahallesi, KOLANKAYA köyü, MERKEZ bucağı, EŞME ilçesi ve UŞAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :64 olup, Telefon Alan Kodu : 276 dir.ÇOBANLAR Ege bölgesindedir.
ÇOBANLAR mahallesi, DOĞUCA köyü, MERKEZ bucağı, BOYABAT ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.ÇOBANLAR Karedeniz bölgesindedir.
ÇOBANLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KIRKAĞAÇ ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.ÇOBANLAR Ege bölgesindedir.
ÇOBANLAR mahallesi, YENİKÖY köyü, MERKEZ bucağı, SİMAV ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir.ÇOBANLAR Ege bölgesindedir.
ÇOBANLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÖDEMİŞ ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.ÇOBANLAR Ege bölgesindedir.
ÇOBANLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BERGAMA ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.ÇOBANLAR Ege bölgesindedir.
ÇOBANLAR mahallesi, GÖYNÜKÖREN köyü, MERKEZ bucağı, GEREDE ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.ÇOBANLAR Karedeniz bölgesindedir.
ÇOBANLAR mahallesi, KARGI köyü, KOCAALİLER bucağı, BUCAK ilçesi ve BURDUR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :15 olup, Telefon Alan Kodu : 248 dir.ÇOBANLAR Akdeniz bölgesindedir.
ÇOBANLAR mahallesi, KEÇİKIRAN köyü, MERKEZ bucağı, MUDURNU ilçesi ve BOLU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :14 olup, Telefon Alan Kodu : 374 dir.ÇOBANLAR Karedeniz bölgesindedir.
ÇOBANLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İVRİNDİ ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.ÇOBANLAR Marmara bölgesindedir.
ÇOBANLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, NAZİLLİ ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.ÇOBANLAR Ege bölgesindedir.
ÇOBANLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GAZİPAŞA ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.ÇOBANLAR Akdeniz bölgesindedir.
ÇOBANLAR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, GAZİPAŞA ilçesi ve ANTALYA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :7 olup, Telefon Alan Kodu : 242 dir.ÇOBANLAR Akdeniz bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler