Ben bilirim

ÇİTLİK nereye bağlı?, ÇİTLİK nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ELAZIĞ MADEN MERKEZ ÇİTLİKÖY köyü 23 424
TURKIYE UŞAK ULUBEY MERKEZ AVGAN 64 276
TURKIYE ORDU MESUDİYE MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE MUĞLA ULA MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN MERKEZ MERKEZ 46 344
TURKIYE ARTVİN MERKEZ MERKEZ VARLIK 8 466




ÇİTLİK Nereye bağlı

ÇİTLİK Nerede

ÇİTLİK Ne tarafta

ÇİTLİK Hangi Bölgede


ÇITLIK mahallesi, AVGAN köyü, MERKEZ bucağı, ULUBEY ilçesi ve UŞAK şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :64 olup, Telefon Alan Kodu : 276 dir.ÇITLIK Ege bölgesindedir.
ÇITLIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ULA ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.ÇITLIK Ege bölgesindedir.
ÇITLIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ELBİSTAN ilçesi ve KAHRAMANMARAŞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :46 olup, Telefon Alan Kodu : 344 dir.ÇITLIK Akdeniz bölgesindedir.
ÇİTLİK mahallesi, VARLIK köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve ARTVİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :8 olup, Telefon Alan Kodu : 466 dir.ÇİTLİK Karedeniz bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler