Ben bilirim

ÇİTLİCE nereye bağlı?, ÇİTLİCE nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE SİVAS SUŞEHRİ MERKEZ ÇİTLİCE köyü 58 346
TURKIYE SİVAS SUŞEHRİ MERKEZ ÇİTLİCE 58 346
TURKIYE ORDU KORGAN MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE ADIYAMAN MERKEZ KUYUCAK ÇAMLICA 2 416
ÇİTLİCE Nereye bağlı

ÇİTLİCE Nerede

ÇİTLİCE Ne tarafta

ÇİTLİCE Hangi Bölgede


ÇİTLİCE köyü, MERKEZ bucağı, SUŞEHRİ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. ÇİTLİCE İç Anadolu bölgesindedir.
ÇİTLİCE köyü, MERKEZ bucağı, SUŞEHRİ ilçesi ve SİVAS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :58 olup, Telefon Alan Kodu : 346 dir. ÇİTLİCE İç Anadolu bölgesindedir.
ÇİTLİCE mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KORGAN ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.ÇİTLİCE Karedeniz bölgesindedir.
ÇİTLİCE mahallesi, ÇAMLICA köyü, KUYUCAK bucağı, MERKEZ ilçesi ve ADIYAMAN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :2 olup, Telefon Alan Kodu : 416 dir.ÇİTLİCE Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler