Ben bilirim

ÇITAK nereye bağlı?, ÇITAK nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE BİTLİS GÜROYMAK MERKEZ ÇITAK köyü 13 434
TURKIYE ELAZIĞ KARAKOÇAN ÇAN ÇİTAK köyü 23 424
TURKIYE SİNOP AYANCIK YENİKONAK YEMİŞEN 57 368
TURKIYE KASTAMONU CİDE MERKEZ KONUKLAR 37 366
TURKIYE DENİZLİ ÇİVRİL MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE MANİSA AKHİSAR MERKEZ MERKEZ 45 236
TURKIYE İZMİR ALİAĞA MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE BOLU MERKEZ MERKEZ ERİCEK 14 374
TURKIYE BALIKESİR BİGADİÇ MERKEZ MERKEZ 10 266
ÇITAK Nereye bağlı

ÇITAK Nerede

ÇITAK Ne tarafta

ÇITAK Hangi Bölgede


ÇITAK köyü, MERKEZ bucağı, GÜROYMAK ilçesi ve BİTLİS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :13 olup, Telefon Alan Kodu : 434 dir. ÇITAK Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÇİTAK köyü, ÇAN bucağı, KARAKOÇAN ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir. ÇİTAK Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÇITAK mahallesi, YEMİŞEN köyü, YENİKONAK bucağı, AYANCIK ilçesi ve SİNOP şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :57 olup, Telefon Alan Kodu : 368 dir.ÇITAK Karedeniz bölgesindedir.
ÇITAK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇİVRİL ilçesi ve DENİZLİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :20 olup, Telefon Alan Kodu : 258 dir.ÇITAK Ege bölgesindedir.
ÇITAK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AKHİSAR ilçesi ve MANİSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :45 olup, Telefon Alan Kodu : 236 dir.ÇITAK Ege bölgesindedir.
ÇITAK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALİAĞA ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.ÇITAK Ege bölgesindedir.
ÇITAK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BİGADİÇ ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.ÇITAK Marmara bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler