Ben bilirim

ÇINARKÖY nereye bağlı?, ÇINARKÖY nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE KİLİS MUSABEYLİ MERKEZ ÇINARKÖY köyü 79 348
TURKIYE ÇANAKKALE EZİNE MERKEZ ÇINARKÖY köyü 17 286
TURKIYE ÇANAKKALE YENİCE PAZARKÖY ÇINARKÖY köyü 17 286
TURKIYE DİYARBAKIR ÇINAR MERKEZ MERKEZ 21 412
TURKIYE İZMİR KEMALPAŞA MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE BALIKESİR DURSUNBEY MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE AYDIN KUŞADASI MERKEZ MERKEZ 9 256
ÇINARKÖY Nereye bağlı

ÇINARKÖY Nerede

ÇINARKÖY Ne tarafta

ÇINARKÖY Hangi Bölgede


ÇINARKÖY köyü, MERKEZ bucağı, MUSABEYLİ ilçesi ve KİLİS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :79 olup, Telefon Alan Kodu : 348 dir. ÇINARKÖY Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÇINARKÖY köyü, MERKEZ bucağı, EZİNE ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir. ÇINARKÖY Marmara bölgesindedir.
ÇINARKÖY köyü, PAZARKÖY bucağı, YENİCE ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir. ÇINARKÖY Marmara bölgesindedir.
ÇINARKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÇINAR ilçesi ve DİYARBAKIR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :21 olup, Telefon Alan Kodu : 412 dir.ÇINARKÖY Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÇINARKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KEMALPAŞA ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.ÇINARKÖY Ege bölgesindedir.
ÇINARKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, DURSUNBEY ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.ÇINARKÖY Marmara bölgesindedir.
ÇINARKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KUŞADASI ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.ÇINARKÖY Ege bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler