Ben bilirim

ÇINARCIK nereye bağlı?, ÇINARCIK nerede?

ÇINARCIK nereye bağlı?, ÇINARCIK nerede?, ÇINARCIK nerenin ilçesi? ÇINARCIK ilçesi YALOVA ilinin 6 ilçesinden birisidir. ÇINARCIK ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda ÇINARCIK ilçesinin harita üzerindeki konumunu, ÇINARCIK ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. ÇINARCIK ilçesinin Trafik plaka kodu 77 ve Telefon alan kodu 226 dır.

Aşağıdaki tabloda ÇINARCIK ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve ÇINARCIK ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE YALOVA ÇINARCIK ilçesi 77 226
TURKIYE TOKAT REŞADİYE MERKEZ ÇINARCIK köyü 60 356
TURKIYE UŞAK MERKEZ MERKEZ ÇINARCIK köyü 64 276
TURKIYE ÇANAKKALE YENİCE MERKEZ ÇINARCIK köyü 17 286
TURKIYE KÜTAHYA TAVŞANLI MERKEZ ÇINARCIK köyü 43 274
TURKIYE OSMANİYE KADİRLİ MERKEZ DEĞİRMENDERE 80 328
TURKIYE YALOVA TERMAL MERKEZ AKKÖY 77 226
TURKIYE YALOVA TERMAL MERKEZ AKKÖY 77 226
TURKIYE ORDU ÜNYE MERKEZ MERKEZ 52 452
TURKIYE UŞAK MERKEZ MERKEZ ÇINARCIK 64 276
TURKIYE KASTAMONU CİDE MERKEZ KUMKÖY 37 366
TURKIYE GİRESUN TİREBOLU MERKEZ KUZGUN 28 454
TURKIYE GİRESUN TİREBOLU MERKEZ KUZGUN 28 454
TURKIYE GİRESUN YAĞLIDERE MERKEZ ÖMERLİ 28 454
TURKIYE MARDİN KIZILTEPE MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE ELAZIĞ MADEN MERKEZ DUTPINAR 23 424
TURKIYE BURSA ORHANELİ MERKEZ MERKEZ 16 224

ÇINARCIK nerede - harita üzerindeki konumuÇINARCIK Nereye bağlı

ÇINARCIK Nerede

ÇINARCIK Ne tarafta

ÇINARCIK Hangi Bölgede


ÇINARCIK ilçesi, YALOVA şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :77 olup, Telefon Alan Kodu : 226 dir. ÇINARCIK Marmara bölgesindedir.
ÇINARCIK köyü, MERKEZ bucağı, REŞADİYE ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir. ÇINARCIK Karedeniz bölgesindedir.
ÇINARCIK köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve UŞAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :64 olup, Telefon Alan Kodu : 276 dir. ÇINARCIK Ege bölgesindedir.
ÇINARCIK köyü, MERKEZ bucağı, YENİCE ilçesi ve ÇANAKKALE şehrine bağlı bir köydür. Plakası :17 olup, Telefon Alan Kodu : 286 dir. ÇINARCIK Marmara bölgesindedir.
ÇINARCIK köyü, MERKEZ bucağı, TAVŞANLI ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir. ÇINARCIK Ege bölgesindedir.
ÇINARCIK mahallesi, DEĞİRMENDERE köyü, MERKEZ bucağı, KADİRLİ ilçesi ve OSMANİYE şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :80 olup, Telefon Alan Kodu : 328 dir.ÇINARCIK Akdeniz bölgesindedir.
ÇINARCIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ÜNYE ilçesi ve ORDU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :52 olup, Telefon Alan Kodu : 452 dir.ÇINARCIK Karedeniz bölgesindedir.
ÇINARCIK köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve UŞAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :64 olup, Telefon Alan Kodu : 276 dir. ÇINARCIK Ege bölgesindedir.
ÇINARCIK mahallesi, KUMKÖY köyü, MERKEZ bucağı, CİDE ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.ÇINARCIK Karedeniz bölgesindedir.
ÇINARCIK mahallesi, ÖMERLİ köyü, MERKEZ bucağı, YAĞLIDERE ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir.ÇINARCIK Karedeniz bölgesindedir.
ÇINARCIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KIZILTEPE ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.ÇINARCIK Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÇINARÇIK mahallesi, DUTPINAR köyü, MERKEZ bucağı, MADEN ilçesi ve ELAZIĞ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :23 olup, Telefon Alan Kodu : 424 dir.ÇINARÇIK Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÇINARCIK mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ORHANELİ ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.ÇINARCIK Marmara bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler