Ben bilirim

ÇILDIR nereye bağlı?, ÇILDIR nerede?

ÇILDIR nereye bağlı?, ÇILDIR nerede?, ÇILDIR nerenin ilçesi? ÇILDIR ilçesi ARDAHAN ilinin 6 ilçesinden birisidir. ÇILDIR ilçesine bağlı bucaklara, köylere ve mahallelere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda ÇILDIR ilçesinin harita üzerindeki konumunu, ÇILDIR ilçesindeki okulları, otelleri, eczaneleri görebilirsiniz. ÇILDIR ilçesinin Trafik plaka kodu 75 ve Telefon alan kodu 478 dır.

Aşağıdaki tabloda ÇILDIR ismi geçen tüm ilçe, bucak, köy, mahalleleri ve nereye bağlı olduklarını görebilir ve ÇILDIR ismindeki yerin; nerenin ilçesi, nerenin köyü ve nerenin mahallesi olduğunu öğrenebilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE ARDAHAN ÇILDIR ilçesi 75 478
TURKIYE KİLİS ELBEYLİ MERKEZ ÇILDIROBA köyü 79 348
TURKIYE OSMANİYE KADİRLİ MERKEZ AYDINLAR 80 328
TURKIYE SAKARYA AKYAZI MERKEZ MERKEZ 54 264
TURKIYE KASTAMONU MERKEZ MERKEZ SADA 37 366
TURKIYE MUĞLA MARMARİS MERKEZ MERKEZ 48 252
TURKIYE ADANA SEYHAN MERKEZ MERKEZ 1 322
TURKIYE ADANA SEYHAN MERKEZ MERKEZ 1 322

ÇILDIR nerede - harita üzerindeki konumuÇILDIR Nereye bağlı

ÇILDIR Nerede

ÇILDIR Ne tarafta

ÇILDIR Hangi Bölgede


ÇILDIR ilçesi, ARDAHAN şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :75 olup, Telefon Alan Kodu : 478 dir. ÇILDIR Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÇILDIR mahallesi, SADA köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve KASTAMONU şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :37 olup, Telefon Alan Kodu : 366 dir.ÇILDIR Karedeniz bölgesindedir.
ÇILDIR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, MARMARİS ilçesi ve MUĞLA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :48 olup, Telefon Alan Kodu : 252 dir.ÇILDIR Ege bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler