Ben bilirim

CİHANGİR nereye bağlı?, CİHANGİR nerede?

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE TUNCELİ ÇEMİŞGEZEK GEDİKLER CİHANGİR köyü 62 428
TURKIYE BİTLİS ADİLCEVAZ MERKEZ CİHANGİR köyü 13 434
TURKIYE İSTANBUL AVCILAR MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE İSTANBUL BEYOĞLU MERKEZ MERKEZ 34 212
CİHANGİR Nereye bağlı

CİHANGİR Nerede

CİHANGİR Ne tarafta

CİHANGİR Hangi Bölgede


CİHANGİR köyü, GEDİKLER bucağı, ÇEMİŞGEZEK ilçesi ve TUNCELİ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :62 olup, Telefon Alan Kodu : 428 dir. CİHANGİR Doğu Anadolu bölgesindedir.
CİHANGİR köyü, MERKEZ bucağı, ADİLCEVAZ ilçesi ve BİTLİS şehrine bağlı bir köydür. Plakası :13 olup, Telefon Alan Kodu : 434 dir. CİHANGİR Doğu Anadolu bölgesindedir.
CİHANGİR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, AVCILAR ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.CİHANGİR Marmara bölgesindedir.
CİHANGİR mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BEYOĞLU ilçesi ve İSTANBUL şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :34 olup, Telefon Alan Kodu : 212 dir.CİHANGİR Marmara bölgesindedir.

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler