Ben bilirim

ÇİFTLİKKÖY nereye bağlı?, ÇİFTLİKKÖY nerede?

ÇİFTLİKKÖY nereye bağlı, ÇİFTLİKKÖY nerede? ÇİFTLİKKÖY köyü, MERKEZ bucağı, DOMANİÇ ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlıdır. ÇİFTLİKKÖY köyü ile ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz

Bağlı Olduğu
ÜlkeEyaletŞehirİlçeBucakKöyMahalleTrafik KoduAlan Kodu
TURKIYE YALOVA ÇİFTLİKKÖY ilçesi 77 226
TURKIYE NEVŞEHİR MERKEZ MERKEZ ÇİFTLİKKÖY köyü 50 384
TURKIYE RİZE İYİDERE MERKEZ BÜYÜKÇİFTLİKKÖYÜ köyü 53 464
TURKIYE TOKAT PAZAR MERKEZ ÇİFTLİKKÖY köyü 60 356
TURKIYE ŞIRNAK SİLOPİ MERKEZ ÇİFTLİKKÖY köyü 73 486
TURKIYE BARTIN MERKEZ MERKEZ ÇİFTLİKKÖY köyü 74 378
TURKIYE BİNGÖL KARLIOVA MERKEZ ÇİFTLİKKÖY köyü 12 426
TURKIYE ÇANKIRI ELDİVAN MERKEZ ÇİFTLİKKÖY köyü 18 376
TURKIYE ÇORUM DODURGA MERKEZ ÇİFTLİKKÖY köyü 19 364
TURKIYE ÇORUM SUNGURLU MERKEZ ÇİFTLİKKÖY köyü 19 364
TURKIYE AFYONKARAHİSAR EMİRDAĞ MERKEZ ÇİFTLİKKÖY köyü 3 272
TURKIYE GİRESUN GÖRELE MERKEZ ÇİFTLİKKÖY köyü 28 454
TURKIYE KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ BÜYÜKKARIŞTIRAN ÇİFTLİKKÖY köyü 39 288
TURKIYE KÜTAHYA DOMANİÇ MERKEZ ÇİFTLİKKÖY köyü 43 274
TURKIYE MERSİN YENİŞEHİR MERKEZ MERKEZ 33 324
TURKIYE SAMSUN ONDOKUZMAYIS MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE SAMSUN HAVZA MERKEZ MERKEZ 55 362
TURKIYE DENİZLİ TAVAS MERKEZ MERKEZ 20 258
TURKIYE İZMİR KINIK MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İZMİR BEYDAĞ MERKEZ MERKEZ 35 232
TURKIYE İSTANBUL ÇATALCA MERKEZ MERKEZ 34 212
TURKIYE BURSA İNEGÖL MERKEZ MERKEZ 16 224
TURKIYE AYDIN EFELER MERKEZ MERKEZ 9 256
TURKIYE BALIKESİR ALTIEYLÜL MERKEZ MERKEZ 10 266
TURKIYE MARDİN ARTUKLU MERKEZ MERKEZ 47 482
TURKIYE AYDIN KÖŞK MERKEZ MERKEZ 9 256
TURKIYE ANTALYA ELMALI MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE ANTALYA ELMALI MERKEZ MERKEZ 7 242
TURKIYE ANKARA KALECİK MERKEZ MERKEZ 6 312

ÇİFTLİKKÖY nerede - harita üzerindeki konumuÇİFTLİKKÖY Nereye bağlı

ÇİFTLİKKÖY Nerede

ÇİFTLİKKÖY Ne tarafta

ÇİFTLİKKÖY Hangi Bölgede


ÇİFTLİKKÖY ilçesi, YALOVA şehrine bağlı bir ilçedir. Plakası :77 olup, Telefon Alan Kodu : 226 dir. ÇİFTLİKKÖY Marmara bölgesindedir.
ÇİFTLİKKÖY köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve NEVŞEHİR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :50 olup, Telefon Alan Kodu : 384 dir. ÇİFTLİKKÖY İç Anadolu bölgesindedir.
ÇİFTLİKKÖY köyü, MERKEZ bucağı, PAZAR ilçesi ve TOKAT şehrine bağlı bir köydür. Plakası :60 olup, Telefon Alan Kodu : 356 dir. ÇİFTLİKKÖY Karedeniz bölgesindedir.
ÇİFTLİKKÖY köyü, MERKEZ bucağı, SİLOPİ ilçesi ve ŞIRNAK şehrine bağlı bir köydür. Plakası :73 olup, Telefon Alan Kodu : 486 dir. ÇİFTLİKKÖY Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÇİFTLİKKÖY köyü, MERKEZ bucağı, MERKEZ ilçesi ve BARTIN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :74 olup, Telefon Alan Kodu : 378 dir. ÇİFTLİKKÖY Karedeniz bölgesindedir.
ÇİFTLİKKÖY köyü, MERKEZ bucağı, KARLIOVA ilçesi ve BİNGÖL şehrine bağlı bir köydür. Plakası :12 olup, Telefon Alan Kodu : 426 dir. ÇİFTLİKKÖY Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÇİFTLİKKÖY köyü, MERKEZ bucağı, ELDİVAN ilçesi ve ÇANKIRI şehrine bağlı bir köydür. Plakası :18 olup, Telefon Alan Kodu : 376 dir. ÇİFTLİKKÖY İç Anadolu bölgesindedir.
ÇİFTLİKKÖY köyü, MERKEZ bucağı, DODURGA ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir köydür. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir. ÇİFTLİKKÖY Karedeniz bölgesindedir.
ÇİFTLİKKÖY köyü, MERKEZ bucağı, SUNGURLU ilçesi ve ÇORUM şehrine bağlı bir köydür. Plakası :19 olup, Telefon Alan Kodu : 364 dir. ÇİFTLİKKÖY Karedeniz bölgesindedir.
ÇİFTLİKKÖY köyü, MERKEZ bucağı, EMİRDAĞ ilçesi ve AFYONKARAHİSAR şehrine bağlı bir köydür. Plakası :3 olup, Telefon Alan Kodu : 272 dir. ÇİFTLİKKÖY Ege bölgesindedir.
ÇİFTLİKKÖY köyü, MERKEZ bucağı, GÖRELE ilçesi ve GİRESUN şehrine bağlı bir köydür. Plakası :28 olup, Telefon Alan Kodu : 454 dir. ÇİFTLİKKÖY Karedeniz bölgesindedir.
ÇİFTLİKKÖY köyü, BÜYÜKKARIŞTIRAN bucağı, LÜLEBURGAZ ilçesi ve KIRKLARELİ şehrine bağlı bir köydür. Plakası :39 olup, Telefon Alan Kodu : 288 dir. ÇİFTLİKKÖY Marmara bölgesindedir.
ÇİFTLİKKÖY köyü, MERKEZ bucağı, DOMANİÇ ilçesi ve KÜTAHYA şehrine bağlı bir köydür. Plakası :43 olup, Telefon Alan Kodu : 274 dir. ÇİFTLİKKÖY Ege bölgesindedir.
ÇİFTLİKKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, YENİŞEHİR ilçesi ve MERSİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :33 olup, Telefon Alan Kodu : 324 dir.ÇİFTLİKKÖY Akdeniz bölgesindedir.
ÇİFTLİKKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ONDOKUZMAYIS ilçesi ve SAMSUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :55 olup, Telefon Alan Kodu : 362 dir.ÇİFTLİKKÖY Karedeniz bölgesindedir.
ÇİFTLİKKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, HAVZA ilçesi ve SAMSUN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :55 olup, Telefon Alan Kodu : 362 dir.ÇİFTLİKKÖY Karedeniz bölgesindedir.
ÇİFTLİKKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, TAVAS ilçesi ve DENİZLİ şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :20 olup, Telefon Alan Kodu : 258 dir.ÇİFTLİKKÖY Ege bölgesindedir.
ÇİFTLİKKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KINIK ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.ÇİFTLİKKÖY Ege bölgesindedir.
ÇİFTLİKKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, BEYDAĞ ilçesi ve İZMİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :35 olup, Telefon Alan Kodu : 232 dir.ÇİFTLİKKÖY Ege bölgesindedir.
ÇİFTLİKKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, İNEGÖL ilçesi ve BURSA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :16 olup, Telefon Alan Kodu : 224 dir.ÇİFTLİKKÖY Marmara bölgesindedir.
ÇİFTLİKKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, EFELER ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.ÇİFTLİKKÖY Ege bölgesindedir.
ÇİFTLİKKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ALTIEYLÜL ilçesi ve BALIKESİR şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :10 olup, Telefon Alan Kodu : 266 dir.ÇİFTLİKKÖY Marmara bölgesindedir.
ÇİFTLİKKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, ARTUKLU ilçesi ve MARDİN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :47 olup, Telefon Alan Kodu : 482 dir.ÇİFTLİKKÖY Güney Doğu Anadolu bölgesindedir.
ÇİFTLİKKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KÖŞK ilçesi ve AYDIN şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :9 olup, Telefon Alan Kodu : 256 dir.ÇİFTLİKKÖY Ege bölgesindedir.
ÇİFTLİKKÖY mahallesi, MERKEZ köyü, MERKEZ bucağı, KALECİK ilçesi ve ANKARA şehrine bağlı bir mahalledir. Plakası :6 olup, Telefon Alan Kodu : 312 dir.ÇİFTLİKKÖY İç Anadolu bölgesindedir.

Bu içeriği ne kadar beğendiniz.
Oy ortalamasi : 0

Nereye bağlı olduğunu bulun

Aramış olduğunuz yerin nereye bağlı, nerede olduğunu bulabilirsiniz. nereyebagli.com'un her gün gelişen veritabanı sayesinde aramış olduğunuz ilçe, köy, kasaba, mahalle, cadde, sokak hakkında detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.

Detayları öğrenin

Aradığınız yer hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aradığınız yerin bağlı olduğu il,ilçe, köy kasaba bilgilerinin detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın

Aradığınız yer hakkında yol tarifi alabilir ve harita üzerinden konumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden posta kodları, iller arası mesafeler, eczane iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

En Çok Aranan Yerler